Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nagyon sok citromleves...

Ha nagyon sok citromleves vizet iszok, az nem gond ugye?

Figyelt kérdés
Úgy értem. Ugye ezekben a szarokban van gondolom tartósító meg minden. És csak 40 vagy 50% a citromtartalmuk. Általában fele-fele arányban iszom ásványvízzel. Szeretem is, meg a "c" vitamin miatt is iszom. Főleg az utóbbi :) Szóval nem árt többet, mint amennyit használ, ha sokat iszok? :)
2009. szept. 30. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a gyomrodnak nem tesz jót.

S ha főleg a c-vitamin miatt iszod akkor meg aztán végképp fordítva ülünk a bizonyos bilin.

Ha eleve 50% a tartalma akkor mennyi lehet benne mint C-vitamin.

Ráadásul a C vitamin kiürül a szervezetből a sok izé amit beviszel mellette meg nehezebben vagy lehet ki sem ürül csak lepakolja valahova a szervezet.

Vegyél citromot!

Drágább nyilván na de nem véletlen!

2009. szept. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki ne igyam mert gyomorfekélyt kapok! Egyél inkább,narancsot,savanyúkáposztát nyersen,citromot,és ne sokat,felesleges!
2009. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: köszönöm, ezt jó tudni, gyomorfekély vhogy most nem hiányozna :S Akkor tényleg leállok vele, s marad a pezsgőtabletta. :)


22/F

2009. szept. 30. 13:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: neked is köszönöm, s nem én pontoztalak le!
2009. szept. 30. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A pezsgőtabik meg hosszú távon vesekövet okoznak. Egyszerűbb, ha veszel citromot és magad facsarod a vízbe. Az tutira 100%-os citrom, C-vitaminnal és nem muszály olyan savanyúra csinálnod, hogy bántsa a gyomrod. Én is így iszom, még semmi bajom nem lett tőle...
2009. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!