Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha leesik a köröm, de nem az...

Ha leesik a köröm, de nem az egész, akkor az visszanő vagy jobb lenne az egészet elszedetni orvossal? (lent)

Figyelt kérdés

Még év elején bálban voltam és elnyomta a cipő a lábam. A nagylábujjamnál be is lilult és ilyen dumós rész is keletkezett egy vonalban. Nem fájt, semmi gond nem volt vele.

Azonban múltkor a ballagás miatt suliba megint fel kellett vennem a magassarkút és másnapra észrevettem, hogy lejön a körmöm, de csak a bal fele. A jobb fele viszont nem akar így kijönni, mert az egészséges. Ami lejött azt a felét körömollóval levágtam, nem akartam, hogy beleakadjon semmibe. Ahol levágtam, ami köröm alatt volt rész kicsit ilyen kemény, gondolom az új köröm nő vissza.

A kérdés az lenne, hogy visszafog még nőni szépen a körmöm így, hogy a fele jött le? Vagy menjek vele orvoshoz, hogy az egészet leszedje?



2013. máj. 9. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Változó, lehet csak a kék rész jön le, lehet az egész. Nekem egyszer az egész leesett, hát pfuuu, mindenki jól szórakozott, hogy van 50 fok, én meg edzőcipőben, mert szandálban vísitottam olyan érzékeny volt az új körmöm.
2013. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!