Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nagy baj, ha szerelmes...

Nagyon nagy baj, ha szerelmes vagyok egy anime karakterbe? >< Több, szinte az egész animés baráti köröm szerelmes a sok bishi karakterbe. Köztük énis. Ez nagyon nagy baj lenne? Egyébként Kise Ryoutába vagyok szerelmes a Kuroko No Basketból :33

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 21:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egyáltalán nem baj (bár van egy életkor szint aminél már furcsálnám, persze nem az anime nézést hanem ezt a szerelmes dolgot de szerintem még fiatalka vagy ). Régen én is nagyon oda voltam ezekért a dolgokért SŐT még bele is képzeltem magamat a történetekbe, mintha én is ott lennék, szerintem ez tök muris ! :) Inkább ez legyen minthogy szét *****od magadat a fiúkkal a diszkóban. Persze ez az én egyéni véleményem :D
2013. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok :D És énis bele képzelem magam mindig xd
2013. ápr. 3. 21:57
 3/27 anonim válasza:
100%
Én idősebb vagyok , de egyáltalán nem tartom cikinek vagy furcsának , hogy teljesen bele estem egy bishi fiúcskába :3 Az összes animés barátomnak /ismerősömnek is van ilyen kiszemeltje :DDés tök jól elvagyunk amikor így összegyűlünk (16 év felettiek vagyunk)és együtt csorgatjuk a nyálunkat vagy épp orrvérzésig megyünk az intimebb képekig xD ja meg hát persze a yaoi képek*-* én bevallom magamról , hogy egy perverz kis uke vagyok Q-Q x3 (16 éves)
2013. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
7%

Nem, nem majd, majd kinövöd. De amit az előttem író ír, az már undorító.

Ő az, aki te is lehetsz a jövőben, ha nem vigyázol.

A yaoi-t meg egyéb b*ziságokat kerüld el és ki fogod nőni.

2013. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Yaoit nem leszólni, :3 Énis yaoista vagyok ^^ Szerintem nem undorító, mert 20 éves barátnôm is szerelmes Sasukéba már jó pár éve x3 De ha ezeket leszólják, hogy x évesen már ciki anime karakterbe szerelmes lenni, akkor mièrt nem ciki x évesen sztárokba szerelmes lenni? Hisz azis plátói szerelem...
2013. ápr. 4. 10:14
 6/27 anonim ***** válasza:
15%

Úristen. Akkor már kb menthetetlen van.

Sosem volt plátói szerelmem, de a "sztárok" élő, húsvér emberek, az anime karakterek meg kitalált, rajzolt, nem valódi emberek. Ez a nagy különbség.

Nem csoda, hogy leszólják az animes közösséget, a magatok fajta, yaoi mániás kislányok miatt....

2013. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát valljuk be, tényleg sokan vannak akik yaoi mániások. De szerintem nem ezért szoktak leszólni minket, hanem azért mert az animét hülyeségnek tartják, mert mások annyira odavannak a Twilight-ért, mi meg mondjuk a Narutoért és akkor ők kicsúfolják az embert. Aki szereti a BVB-t (Black Veil Brides)azokat meg le emozzák, hogy vagdossa az ereit. Mire jó az, hogyha a másikat elitélik, csupán azért mert "másabb" egy kicsivel?
2013. ápr. 4. 14:09
 8/27 anonim válasza:
100%

Szerintem ez a részedről inkább rajongás mint szerelem.Bár én is animés vagyok és persze vannak olyan srácok akiknek tetszik a megrajzolt külsője vagy a kitalált személyisége.Szerény véleményem szerint minden animésnek van egy vagy több karakter akiért rajong de nem tudom én ezt nem nevezném szerelemnek,bár te tudod,te érzed.Voltál már szerelmes rendes,élő srácba vagy van összehasonlítási alapod h mi is az a szerelem???:))

Még egy aprócska dolog,szerintem kortól függetlenül mindenki lehet rajongó vagy ahogy itt említitek ..szerelmes.. Én nem nagyon birom a yaoi-t de több animés ismerősöm is van akik igen,de én nem szólom le őket,ha nekik tetszik akkor csak tessék.:D

2013. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen, voltam már szerelmes, rendes élô, hûs vér pasiba^^
2013. ápr. 4. 15:17
 10/27 anonim válasza:
75%
Legalább bennük nem kell csalódnod, hogy csak a szexre kellesz utána meg eldobnak...
2013. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!