Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek agyrázkodás?

Szerintetek agyrázkodás?

Figyelt kérdés

szval..tegnap a suliba hanyingerem lett es felmentem a mosdoba...nem hanytam de mivel rosszul eresztem magam lehajtottam a wc tetejet es raultem h picit "kipihenjem" magam..ekkor megszedultem es bevertem a fejem..kicsit szedultem meg hasonlo..es amikor hazamentem hanyingerem is volt meg fajt a fejem! ma viszont barmit ettem vagy ittam hanyingerem lett..

mondtam anyukamnak is de egyaltanan nem vesz komolyan :'c 13/L :'/

Ui: bocsi az ekezetekert de telefonrol irtam



2013. máj. 9. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Ha nem lett volna már előtte is hányingered, nem érezted volna már előtte is rosszul magad, csak mondjuk elesel és bevered a fejed és az ezt követő órákban jelentkezik szédülés, hányinger, fejfájás, akkor inkább lenne valószínű egy agyrázkódás.

Ha már előtte is hányingered volt, akkor valószínűleg valamivel elcsaptad a gyomrod vagy beszedtél valamilyen betegséget, amitől így érzed magad. Esetleg egy vírusos fertőzést.

Próbálj meg egy kicsit diétázni és kérd meg anyukádat, hogy vegyen probiotikumot, hátha az segít. Ha nem múlik, akkor meg orvos.

2013. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!