Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Országos Kardiológiai Intézetr...

Országos Kardiológiai Intézetről vélemények? Milyen ott az ellátás, az emberek? Mesélnétek róla egy kicsit?

Figyelt kérdés
Mennem kell majd oda 3 napra szívkatéterezésre. Egyszer voltam ott egy EKG erejéig meg beszéltem az orvossal aki ezt megcsinálja majd. Rendesen helynek néz ki, az orvos is normális volt. Egyszer bekerültem 3 napra a miskolci kórházba de nekem az a 3 nap egy örökkévalóságnak tűnt. Még most is rosszul vagyok ha rá gondolok. Azóta nagyon félek Pesttől, pedig az nagyon sokkal igényesebbnek néz ki. Szóval hogyan dolgoznak az orvosok ott (altatni is fognak)? Az ápolók milyenek? Milyen maga a környezet, milyen ott bent feküdni? Minden érdekelne ezzel kapcsolatban. A gyermek részén leszek.
2013. máj. 9. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Másik kórház kardiológiáján dolgozom, soha nem jártam a GOKI-ban, de telefonon keresztül rendesnek tűnnek, a visszahelyezett betegek sem panaszkodtak, igaz, ők a felnőtt részen voltak.

Coron során nem szoktak altatni, a neten sok mindennek utánanézhetsz.

[link]

2013. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Voltam ott de nem csinálták meg mert megfáztam egy kicsit és nem altathatnak úgy el, altatás nélkül meg nem mertem bevállalni, szóval majd valamikor mehetek megint. Azt mondták, hogy a 18 év alattiakat pont a hiszti és a stressz miatt altatják el.
2013. jún. 21. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!