Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjjel valahogyan úgy elvágtam...

Éjjel valahogyan úgy elvágtam a csuklóm, hogy reggelre az egész ágy véres volt. A barátnőm is a vérben feküdt. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Csuklóm* elirtam
2013. máj. 10. 21:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Jézuuus:D eléggé félreérthető volt:D
2013. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aztán azt hogy csináltad????
2013. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt kérdezem és is. A barátnőm se emlékszik semmire.
2013. máj. 10. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Lol, elsőre milyen máshogy hangzott.


De amúgy hoy történt? Hogy vágtad el? Direkt volt? Csináltál már ilyet?

2013. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Stigmata!


Megjelennek rajtad Krisztus sebei,hallucinálni fogsz, majd lassan megbolondulsz.

2013. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs valami hegyes, éles tárgy az ágyad körül? Vagy kilógó szeg, vagy csavar a falból vagy egy polc aminek az éle elég éles, lehet hogy éjjel álmodban belevágtál és az okozhatta ezt. Én is jártam már hasonlóan hogy éjjel álmomban belevágtam az ágy mellett lévő éjjeli szekrényemre és pont az üvegburás lámpát találtam el, és arra keltem hogy tele van az öklöm szilánkokkal és már a fél szőnyeget meg az ágyat összevéreztem.

Szép dolog volt hajnali 3 kor az alvós ruhámba autóba ülni és a sebészetre menni.

2013. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem direkt volt, nem szoktam ilyet, de rájöttem hogy szerintem a nyakláncom volt az. a medál rajta egy hegyes végű kereszt.
2013. máj. 11. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!