Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Csak nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Csak nekem nem tiszta ez az egész?

Figyelt kérdés

Szóval pár hónapja megismerkedtem egy fiúval. Rengeteget beszélgettünk, de csak párszor találkoztunk. Először sokáig kellett győzködnie, hogy találkozzak vele, mert féltem, hogy nem fogok neki tetszeni, de végül talán egy hónap után belementem. Már az első randinkon többször is megcsókolt. Amikor találkoztunk mindig nagyon jól elvoltunk egymással. Láthatóan ő is jól érezte magát. Aztán egyszer csak megszakadt köztünk a kommunikáció. Nem beszéltünk többet, egyszerűen elérhetetlen volt. Az utolsó találkozónk után kb. 1 héttel beszéltünk újra. Megbeszéltük, hogy miért tűnt el, tisztáztuk a helyzetet és megbeszéltük, hogy ő is akarja velem ezt az egészet. Újabb találkozót szerveztünk, ami végül nem jött össze. Ő letiltott engem facebook-ról és igen, tudom, hogy hülyeség, de csak ott tudtunk beszélni. Azóta nem tudok róla semmit és egyszerűen nem értem ezt az egészet. Amikor együtt voltunk jó volt minden, és hirtelen ezt csinálta. Szerintetek miért lehetett ez? Mi történhetett?


18/L


2013. jan. 20. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az ilyen ember nem érdemli meg, hogy bánkódj utána, már ne is haragudj... ha letilt az eléggé arra utal, hogy nem akar semmit
2013. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi történt, valamiért nem akarja veled tartani a kapcsolatot. Talán egy másik lány miatt, vagy nem tetszel neki annyira, de gyáva elmondani, nem tudhatjuk.

De én a helyedben ezek után levegőnek nézném bármit is csinál. Már eljátszotta az esélyeit...

2013. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
valami jele csak volt? valami oka?
2013. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet h baratnoje van..

Ne foglalkozz vele. Ez egy idiota, beszari alak, aki nem vallalja fel oszinten h mi van.

2013. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is felmerül...

Van/volt barátnője

Nem kedvelt téged annyira, csak belement a dologba, lesz ami lesz alapon

Megismerkedett egy másik lánnyal közben

Valamiért nem tartott téged jó partnernek.

2013. jan. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Addig én is eljutottam, hogy nem kíváncsi rám, csak nem értem, hogy miért... Köszönöm mindenkinek. :) Egyébként semmi jele nem volt neki, szerintem okot se adtam rá. Ha meg nem tetszettem neki, akkor azt nem értem, hogy, amikor randiztunk, akkor miért kezdeményezett?
2013. jan. 20. 00:49
 7/11 anonim ***** válasza:
A szex mindenre megoldás.
2013. jan. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tuti ,hogy másik lány van a dologban.
2013. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát bizony lánygyanús a dolog...
2013. jan. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
először miért tűnt el? akkor mi volt az indoka?
2013. jan. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!