Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy viseljem el anyukám...

Hogy viseljem el anyukám rossz szokásait?

Figyelt kérdés

Depresszióból próbálok gyógyulni,de anyukám mellett lehetetlen...amikor itthon van állandóan beleköt mindenbe nem segítünk neki semmibe , felporszívóztam, segítettem a kaját megcsinálni ő meg közbe véletlenül elégette a sütit és hogy ez is miattam van mert mért vagyok ott, mondtam hogy hát segítek közbe én csináltam a krumplipürét erre hogy menjek ki inkább ne segitsek csak hátráltatom most akkor?! halkítsam le a zenét lehalkítom, 2 perc múlva hogy idegesíti( full halkon van) kapcsoljam le...

csináltunk neki anyák napjára meglepit igaz csak ma mert előző vasárnap nem tudtunk tesómmal, de azért akkor is mondtuk neki és most meg az volt a baja hogy mért most nem is most van , de ha nem csináltunk volna most se akkor teljesen megsértődött volna..most akkor mit kezdjek már vele?!! nem bírom ezt...semmi nem jó. neki. és ha ezt mondom neki akkor én vagyok a rossz persze..nem lehet vele szót érteni mindig neki van igaza szerinte persze...



2013. máj. 11. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Figyelj, lecsapsz az asztalra, és azt momdod: jólvan, oké, hogy az anyám vagy, de én nem vagyok a rongybabád, akit ide-oda dobálgathatsz, ezért jó lenne, ha nem kötnél bele mindenbe, mert mostmár kezd idegesítö lenni.

Ha még mindig nem hagyja abba, akkor csak abban reménykedhetsz, hogy elöbb-utóbb úgy is elköltözöl...

2013. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!