Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rágom a körmöm szinte...

Nagyon rágom a körmöm szinte nincs is. Valakinek van leszokással kapcsolatos tapasztalata vagy tanácsa?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elsőbe kezdtem el rágni a körmömet....egészen 15 éves koromig rágtam , ugyanis 15 éves koromba lett műkörmöm nyárra.Először azt is rágtam ,de muszáj volt magamon uralkodni.Olyan október-november körül leszedettük addig mindig szépen újra volt csinálva és nem igazán kívántam egy-két hétig,hogy rágjam..De csak csalogatott...Néha rágcsáltam de nem annyira mint régen..Máig rágcsálom de már megtud nőni szép hosszúra..Szóval mondhatni leszoktam róla ! Próbáld ki te is.


16/L

2013. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos évekig rágtam én is rendszeresen, néha még most is.. de most nagyon bánom, hogy annó rágtam, mert nem valami szépek és gyengék is nagyon és úgy érzem sosem lesznek igazán szép körmeim. Szóval azt mondom, hogy gondolj a jövőre és ne rágd! Hallottam egyszer, hogy lehet valahol venni kenőcsöt, amit erre találtak ki, hogy az ember bekeni vele a körmeit és olyan förtelmes íze van, hogy nem rágja utána. Mondjuk nekem az is beválik hakilakkozom a körmöm, akkor azért sem rágom :)
2013. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is nagyon sokáig rágtam, de mára már kinőttem ezt szerencsére. :) Lehet kapni körömrágás elleni lakkokat, amiknek olyan rossz ízük van, hogy nem lesz kedved rágni a körmöd :D Én Daumexol-t használtam, borzalmas íze volt, bevált! 1300 körül van, ha jól emlékszem.
2013. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!