Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak körmömmel?

Mit csináljak körmömmel?

Figyelt kérdés
Anyum azt mondta, hogy le fog jönni. de ha rálépek feszül, és visítani tudnék... nincs kezelve, nem enged el orvoshoz vele. Mit tegyek? :\ Orvoshoz km-ket kellene gyalogolni, amit most nem tudok :(
2013. máj. 13. 07:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kép: [link]
2013. máj. 13. 07:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet tudni mit csináltál vele? Olyan mintha ráesett volna valami
2013. máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem esett rá semmi. De sietnem kell, mert lassan suli. :(
2013. máj. 13. 07:11
 4/11 anonim ***** válasza:
egyébként valószínű tényleg le fog jönni mert én vízhólyag, vérhólyagnak nézem. Nekem vízhólyag volt már 3 körmömnél is (cipő nyomta meg a lábujjaimat) mindhárom leesett, viszont egyik sem fájt (nyilván amikor nyomta a cipő igen), de utána. Tehát teendő: kizárólag nagyon kényelmes cipőt hordj és szerezzetek tesi felmentést, mert ha fáj akkor nem fogsz tudni tornázni. Több hét mire elmúlik esetleg ragtapasszal is kösd le, hogy nehogy a körmöd beleakadjon valamibe és felszakadjon.
2013. máj. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, nincs, és szinte ráállni se tudok a fájdalomtól :\
2013. máj. 13. 07:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor pedig anyud rosszul ítéli meg, ha fáj irány az orvos ő több hétre is ad igazolást és valamit tud vele talán kezdeni, de nyilván kérdés, cipő nyomta-e meg, vagy csak magától egyszercsak ilyen lett! :-(
2013. máj. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ilyen lett. Sajnos mamámmal vagyok itthon, anyum ment dolgozni, még pont menne egy busz, amivel eltudnék menni. De nagyon rossz, még gyalogolni se tudnék.
2013. máj. 13. 07:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha az én gyerekem lennél biztos otthon tartanálak és irány a doki, főleg, hogy nem tudni miért jött ki (nem volt semmilyen fizikai behatás - v.mi ráesett, v. cipő megnyomta).
2013. máj. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tehetem meg, mamám ellenzi a dolgot. Papucsba se tudnék bemenni, megfagynék.
2013. máj. 13. 07:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Fura családod lehet.

De ha ide tudsz írni, csak van egy csepp eszed, és besétálsz szép lassan egy dokihoz, aki elküld egy sebészhez legfeljebb, aki leszedi a körmöd.

Ha nem esett rá semmi, akkor a cipő nyomta meg, ami elég durva lehet, mert az ilyen azért ritkán lesz olyan, mintha ráesett volna egy féltégla.

2013. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!