Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszabb buszozáskor hányinger...

Hosszabb buszozáskor hányingerem van, szédülök, és szakad rólam a víz, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Szerencsémre nem kell mindennap ennyit buszoznom, de ha 15-20percnél tovább kell buszozni a fent említett tünetek jelentkeznek, általában a felsorolt sorrendben, de a sorrend változhat. Enni szoktam az út előtt, persze nem egyből előtte, hanem 1-1,5órával előtte. Próbálok mindig az ajtó közelébe ülni, hogy több friss levegőhöz jussak, de nem sokat segít. Ahogy leszállok a tünetek elmúlnak maximum 5perc alatt. Ezek csak buszon jelentkeznek, vonattal, autóval bárhova mentem még sose volt ilyen. Daedalonról hallottam hogy hányingerre jó, de nem próbáltam még, esetleg más módszereket tudtok a gyógyszeren kívül? Vagy egyéb gyógyszerekre is kíváncsi vagyok, ha tudnátok nekem ajánlani valamit.

2013. máj. 14. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A B6 vitamin is jó hányingerre, igaz nem olyan hatásos mint a Daedalon! A daedalon nagyon álmosít én mindig kába leszek tőle!

A hideg szénsavmentes ásványvíz is segíthet!

2013. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban nekem is mindig hányingerem volt a buszon, savanyúcukrot vittem magammal, ha azt eszegettem, akkor elmúlt.
2013. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!