Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Endoszkópos vizsgálatnál...

Endoszkópos vizsgálatnál (colonoskópia) kötelesek nyugtató injekciót adni?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek,és eléggé félek a tükrözéstől,ezért szeretném megkérdezni (elfelejtettem,utólag tudtam meg,hogy van ilyen),hogy adnak bódító injekciót,ha apukámmal megyek?

2013. máj. 14. 15:55
 1/4 anonim válasza:

Elvileg kötelesek adni,de nem is lepődtem meg azon,hogy erről elfelejtettek értesíteni.....sajnos a dokik nem mindig hozzák fel ennek lehetőségét,mert gondolom drága a szer,és takarékosabb nélküle.


Ha jól olvasom vastagbéltükrözésed lesz,ugye?


Sok szerencsét hozzá,és remélem megkapod a bódítót!

2013. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már mért lennének kötelesek?
2013. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. vagyok!


Bizony kötelesek adni!

Honnan veszed,hogy nem?

Nekem orvos mondta.

Amennyiben a beteg fél,ideges,feszült,a vizsgálat miatt,joga van a nyugtató injekcióhoz!

2013. máj. 14. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van , megkérdezik, hogy kérsz-e. Te döntöd el, hogy kell-e vagy sem. Egyébként sokan vannak, akik nem kérnek hozzá, pláne akik rutinos visszajárók.

Nekem pár évvel ezelőtt volt ilyen vizsgálatom, én kértem.

Így utólag azt mondom, hogy az előtte való napokban sokkal jobban izgultam , mint kellett volna. Inkább a szituáció kínos, már mint a betegnek :)

2013. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!