Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Reparon mennyire hatásos...

A Reparon mennyire hatásos aranyér ellen?

Figyelt kérdés
vettem reparon kenőcsöt, és olyan problémám van hogy székeléskor kitüremkedik az aranyér, belső nyomás érzet, fájdalom, mennyi esély van rá hogy elmúlik tőle? (orvoshoz nem nagyon akarok vele menni amég nem muszály!!!)

#aranyér #Reparon #belső nyomásérzet
2013. máj. 14. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha kialakult már az aranyér, azt csak műtéti úton lehet gyógyítani. A kenőccsel csak a tüneteket enyhíted...
2013. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek más válik be. Nem értek egyet azzal hogy csak műtéttel orvoshaltó.

Jó lenne ha elmennél dokihoz, és az ő tanácsait követnéd.

Addig a reparon kenőcs kúppal együtt biztos nem árt, van sok homeopátiás szer amit segíthet.

Jobbulást:))

2013. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Végbélbetegség klinika tulajdonosa vagyok. A baj ott kezdődik, hogy a páciens nem tudja, mi a betegsége. A családorvos legtöbbször nem vizsgálja meg. A sebészek egy részének is hiányos az ismerete. Pontos diagnózis nélkül nem szabad kezelni semmit. Az aranyér kérdéseket, az ajánlott csodakönyv reklámot elolvasva felhívnám a figyelmet: az aranyér általában nem fáj. A fájdalom repedés, gyulladás, szűkület tünete. Az aranyér vérzik. Mivel anatómiai elváltozás, semmilyen kenőcs, kúp nem gyógyítja meg. A tüneteket enyhítheti. Valóban: műtétet csak előrehaladott esetekben kell végezni, ritkán. Ha sokáig kúpozza, előbb utóbb elér oda. Willner Péter
2013. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bianconero válasza:
Személy szerint én is próbálkoztam a reparonnal még a terhességem idején,de nekem nagyon nem vált be...Az orvosom javaslatára vettem Hemopropin nevü cuccot, amiben tényleg kellemesen csalódtam. Gyakorlatilag 1 hónap alatt megszüntek a tüneteim. Marcsi
2015. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!