Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Harmadik napja estére megfájdu...

Harmadik napja estére megfájdul a fejem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Jobb oldalt elöl enyhébb tompa fájdalmam van vasárnap óta minden estére. Van okom félni?
2013. máj. 14. 18:32
 1/2 anonim válasza:
lehet nem vagy kipihenve,vagy homlok ureg gyulladasod van,en nem tudom csak gondolom, de a legjobb ha elmesz 1 orvoshoz, de en amit ajanlok vegyel be 1 gyogyszert fejfajas ellen,es pihend ki magad.es a szoba legyen ki szellosztetve.nekem is volt hogy napokig fajt a fejem,es a baj az volt hogy nem voltam kipihenve,es stresszelt voltam,de attol is fajhat meg a fejed ha esetleg nem dohanyzol es olyan emberek kozot vagy akik igen,es beszivot a fustot.nekem peldaul attol is faj,most nem tudom a tobbiek hogy vannak vele. en KB ennyit tudok mondnani.remelem jobban leszel! legyen tovabra is szep napod! SZIA!
2013. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Belecsíp válasza:
Mit csinálsz egész nap, és mióta?
2013. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!