Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Palette Deluxe - Kékesfekete...

Ria.ria kérdése:

Palette Deluxe - Kékesfekete festék helyett mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Eredetileg középbarna a hajam, de most hosszú-hosszú gondolkodás után karácsonykor feketére fesettem. A festék Pelette Deluxe - kékesfekete. Nekem természetes volt, hogy ezt a fajtát választom, mert előtte használtam már belőle sötétbarnát és semmi gond nem volt vele. Most viszont egyszerűen frászt kapok. Gyönyörű, hátközépig érő egészséges hajam volt...mert most már nem az. A vége teljesen széttöredezett, pedig folyamatosan vágatom, de mintha felesleges lenne. A gondot súlyosbítja, hogy elkezdett hullani, és iszonyatosan zsírosodni. Gyakorlatilag minden másnap mosnom kell a hajam. Amig barna voltam, addig 4 naponta bőven ráértem mosni, de akkor sem zsírosodott. Most mióta ez a festék van, zsírosodik, hullik, törik. Beszéltem fodrásszal azt mondta ne festessem feketével, mert a legkárosabb. Viszont nekem ez nagyon tetszik, de ha más nem marad vissza kell térnem a barnára. Már vettem hajvitamint, voltam vérvételen, hátha vmi belső gond van, de mindent rendben találtak. Szerintetek elég ha leváltom a Palettét másra vagy maradjak nála, csak barnára térjek vissza?


2013. máj. 15. 00:02
 1/1 anonim válasza:
Nekem kb 3 éve fekete hajam van ha nem több. Eddig semmi gondom nem volt, pedig kipróbáltam már mindenféle hajfestéket, olcsót, drágábbat. Az a helyzet hogy a festés nagyon egyénfüggő. a szőkítést sem bírja mindenki, van akinek száraz kazallá változtatja a haját, van akinek szép puha marad. A fekete csak azért a "legkárosabb" mert nem közvetlen a hajat roncsolja, hanem elvileg aki érzékenyebb, annak a fejbőre nem bírja, ezért hullhat a hajad, vagy zsírosodhat jobban. Nekem szerencsére semmi ilyen nem volt, nekem azóta szép és jó minőségű a hajam, amióta fekete. De ha mindenképpen meg szeretnél maradni ennék a színnél, esetleg próbálj ki egy henna festéket (ugyan én nem vagyok a híve) de az elvileg sokkal természetesebb összetételű mint a tartós. Az is tart, csak arra kell ügyelned hogy az utolsó hajfestés után fél évig nem szabad rá semmit se kenni, csak hennát.Sok sikert!
2013. máj. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!