Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A stressztől lehet vagy mitől?

A stressztől lehet vagy mitől?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a probléma,hogy amikor készülődök edzésre ( mma,box ) rámjön a hasmenés. Amíg nem kezdem el bepakolni a felszerelésem nincs semmi de amint elkezdek készülődni szélgörcs és hasmenés jön rám,fáj a gyomrom,régen nem volt ilyen soha,odafelé úton is fáj a hasam és ugyérzem,hogy menni fog amint elkezdődik az edzés elmúlik..Itthon és iskolában is elég stresszes életet élek,folyton csak a negatív "sugárzást" kapom mindenhonnan.Egyébként nem vagyok ideges sosem,mindig tudom,hogy mi vár szóval nem idegeskedem esetleg a tudatalattim csinálja ? Hogyan kezeljem ezt ? Segítsetek kérlek. Köszönöm előre is. 20/f
2013. máj. 15. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami stressz mégiscsak lehet benned, ha mindig edzés előtt jön elő, tipikus ideges tünetek, nincs ott valaki, aki irritál?
2013. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi nincs jól érzem magam edzés közbe,félelem sincs bennem,és én tényleg nem izgulok laza vagyok és mégis mintha csak a gyomrom idegeskedne..próbáltam zenével nyugtati magam meg még lazábbra venni de egyszerűen mint ha külön életet élne a gyomrom..
2013. máj. 15. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Dianetika könyvben le van írva mitől van.
2013. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és nem vagy olyan típus, aki mindig pontos? tehát szorong, nehogy elkéssen? emiatt mindenhol ott van már fél órával hamarabb, mint kellene? mert akkor lehetne a homeopátiás alkatod: ARGENTUM NITRICUM és akkor ebből kellene minden nap a CH9 potenciálból elszopogatni 5 globuluszt, de persze a legjobb, ha elmész homeopátiás orvoshoz. (Ajánlat, az én dokim: Dr. Tihanyi István, Hungária krt. 70.) Ha veszel ilyen gyógyszert, akkor kb. 720 Ft és min. 2 hónapig kellene minden nap, hogy hasson. De az is jó ötlet lenne, ha elmennél a körzetihez, hogy csináltasson széklet vizsgálatot, hátha valami vírus. Akkor meg nagyon jó az Enterol kapszula. (Napi 1.) Egy héten át. vagy ha semmi bajod, csak mondjuk sok antibiotikumot szedtél mostanában, akkor lehet, hogy csak a blflórádat kellene rendbe tenned, ahhoz meg jó lehet egy probiotikum, pl. PROTEXIN BALANCE. (sok ötletem van még, jó lenne, ha látna egy lelkiismeretes orvos). Jobbulást! Ui.: egy kérdés: elájulós nem vagy? úgy értem, aki elveszíti az öntudatát.
2013. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szoktam kicsit idegeskedni az idő miatt,mármint,hogy ne késsek el,de annyira nem zaklatom fel magam vele, pl reggelente iskolába menet nincs ilyen érzés.Antibiotikum kilőve nem szedtem mostanában.Viszont az ájulós dolog az stimmel,alkalmas vagyok rá nagyon is,vérvétel,egyéb kórházi dolgok főleg kihozzák a rosszullétet,legutobb iskolában védőnő tartott előadást+videót vetitett műtét folyamatáról beszélt és ott se bírtam,elájultam,de ezt az anyámtől örököltem ős is eléggé hajlamos rá.Rég óta tervezek egy vérvételt is csak ugye tartok,hogy rosszul leszek.
2013. máj. 25. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!