Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Phenolphtalein...

S. O. S! Phenolphtalein tabettát vettem be délután. Meddig tart a hatása? Nem udtam wc-re menni, és nagyon görcsölt a hasam, ezért vettem be. Tegnap voltm wc-n, és a gyógyszer után ma is. Viszont kezdek megint görcsölni. E a gyógyszer hatása?

Figyelt kérdés
Holnap hosszú autóútra megyünk, el tudok menni, vagy nyűglődni fogok végig?
2013. máj. 15. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszer hatása! Nem a legjobb hashajtót választottad, mert görcsökkel jár. Ha csak 1 szemet vettél be, akkor holnap el tudsz menni. Nincs hosszú távú hatása.
2013. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jó, köszi! Sajnos ez volt itthon. Már akkor megbántam, mikor bevettem. Azt hittem, a mentő fog elvinni :(
2013. máj. 15. 20:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és igen, csak egyet vettem be.
2013. máj. 15. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is csak egyet vettem be belőle, aztán soha többet, mert gondolkoztam a mentőn, szülési fájásokon, hülyeségemen, hogy kellett ez nekem?

Jobbulást! Éltesen a remény, ELMÚLIK!

2013. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Én is szörnyen voltam, de már javulok :)
2013. máj. 15. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Visszavonom.. Szörnyen vagyok, és 5 óra múlva indulnánk... :(
2013. máj. 15. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobban vagy? Sajnálom, remélem reggelre helyre jöttél!
2013. máj. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi. Sikerült elmenni.. De többet nem próbálkozo ilyen csodaszerekkel :)
2013. máj. 16. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!