Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miként tudom a figyelmessémet...

Miként tudom a figyelmessémet növelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azért kérdezem ezt, mert fogalmam sincs hogyan tudnék figyelmesebb lenni. Épp ma húztak meg forgalmiból, mondván, hogy ügyesen vezetek, csak nagyon figyelmetlen voltam (konkrét példát nem mondtak, hiába kérdeztem).

Példának tudom említeni a matekot is, ott is olyan kis apróságokon szoktam elszúrni az egész feladatot.. pl.: egy egyenletnél nem veszem észre, hogy negatív előjel van ezért az egyenlet megoldás is végig rossz lesz emiatt...

Viszont ezt a matek dolgot megtudtam jópárszor úgy oldani, hogy teljes mértékben csak oda koncentráltam, és jó eredményű dolgozatot tudtam belőle írni.

Sokszor azon veszem magam észre, hogy elmélyülök a gondolataimban, és nem figyelek a külvilágra egyáltalán. Valamilyen módszert, vagy esetleg valami élelmiszert tudnátok tanácsolni, amitől jobban odatudok figyelni a részletekre a mindennapokban?



2013. máj. 16. 12:46
 1/2 anonim válasza:
GinkoStim - [link] , de nem ezen a gyógyszeren fog múlni a dolog nagy része
2013. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valami ilyesmit szerettem volna megismerni. Tényleg csak annyira kell, hogy amikor nagyon odakell tenni magam, akkor odatudjam.
2013. máj. 16. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!