Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok hízni? Hány...

Miért nem tudok hízni? Hány kilónak kéne lennem?

Figyelt kérdés
168- 170 centi körül vagyok (mindenki mást mér... :D), de most az előbb csak 45.6 kilót mértem. Ha reggel mérem, akkor csak 44 meg még valamennyi. Pedig eszek rendesen! Még akkor is, hogy ha már tele vagyok, mert szeretek enni. Tulajdonképpen húvétkor jóformán csak csokin éltem (kb. 3 napig, de azért természetesen normális kaját is ettem...), és úgy híztam... kb. 4-5 dekagrammot. Meg se látszik. Amikor nyaralni voltunk, minden nap a mekiben ebédeltünk (asszem az 4 nap volt). Már nagyon elegem volt belőle, de reméltem, hogy híztam valamennyit a napi 2 hamburgertől és sok sültrumplitól. Hát SEMMIT nem híztam... Sportolok is, azt hallottam, ez is segíthet (nálam eddig még nem volt semmi súlyhoz köthető hatása...). Mi a frászt csináljak??? Évek óta próbálkozom, de egyszerűen nem megy! Utálok sovány lenni! Mindenki ezzel "piszkál" és tök rossz, hogy nem szeretek még egy rövidujjút se felvenni, mert nagyon kellemetlenül érzem magam. Jövőre gimi, és attól félek a legjobban, hogy emiatt lesznek velem tartózkodóak, hogy be fognak szólni, stb. (Azt nem mondom, hogy a kövéreknek jobb/könnyebb lenne...) Mennyit tudnék hízni szeptemberig és hogyan??? Hány kilónak kéne lennem? 14/L

2013. máj. 16. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
az optimális testsúly a magasságodhoz és a korodhoz viszonyítva 61 kg . Optimális tartomány 53-68 kg . tehát te bőven alatta vagy. Nem ártana elmenned egy vérvételre,amiből kiderülne ,hogy nincs e pajzsmirigy túlműködésed!
2013. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a következőt tedd:Naponta egyél 3-szor de nagy adagot.Sok fehérkenyér süti stb.De mekit Ne (1 héten max egyszer) mert az nem hízlal hanem tiszta egészségtele.Van is 1 vidi a youtube-on csak nem találom
2013. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2# Nem a Supersize me-re gondolsz?
2013. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!