Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kerékpározás közben kidörzsölő...

Kerékpározás közben kidörzsölődik a fenekem alul az ülőpárnáknál. Mit lehet tenni ilyen esetben? Mivel ápoljam le bringázás után?

Figyelt kérdés
Fájó égő kis pattanás szerű izék jönnek ki, nem viszket meg semmi, de nagyon kellemetlen mivel lány vagyok így még rosszabb hogy a farpofáimhoz nem tudok hozzáérni olyan érzékenyek főleg ebben a nagy melegben. :( Pamut nadrágot hordok tekeréshez és a fehérnemű arra a részre nem is ér(tanga) ami általában pamut vagy félig pamut.

2013. máj. 16. 18:28
 1/3 anonim válasza:
Lehet kapli ilyen 2000Ft-ért zselés üléshuzatot.Jó puha.Igaz mostanában csak az egészet üléssel együtt láttam ami drágább.Ezt próbáld ki az nem fogja kidörzsölni.
2013. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jelenleg ilyen plüssös van felrakva. Lehet ez a gond?
2013. máj. 18. 18:37
 3/3 anonim válasza:
Hát igen az is lehet hogy az dörzsöli annyira és irritálja a bőröd.Szerintem cseréld le mert az nagyon ki tudja dörzsölni.De nincsmit.:)
2013. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!