Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalmat érzek a bordám és a...

Fájdalmat érzek a bordám és a mellem alatt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Jobb oldalamon a mellem alatt, a bordám környékén mozgáskor fájdalmat érzek. (Elég csak sétálnom, már fáj)

Ez két napja meg így. Ha egy helyben vagyok nem fáj, viszont amint neki állok sétálni begörnyedek, és levegőt is nehezen kapok. Nem elviselhetetlen a fájdalom (habár eléggé fáj) csak valahogy "összehúz" és olyan érzés mintha nem tudna kitágulni a tüdőm, ezért nem tudom rendesen venni a levegőt, ha pedig begörnyedek enyhül a fájás és ezért teszem. Nem volt még sérvem de én arra tippelek, bár nem tudom ilyen környéken lehet-e egyáltalán sérvem. 17 éves vagyok, nem hiszem, hogy az epémmel bármi baj lehetne.. Esetleg van valakinek valami ötlete ?


2013. máj. 18. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hiszed-nemhiszed, mégis ott kell valahol kapirgálni. Nézd meg a belső szervek elhelyezkedését. Így azonban senki sem fogja tudni diagnosztizálni a bajt, de ha elmész egy orvoshoz, az rögvest megmondja.

[link]

2013. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem beszorult a levegőd, de nem ártana elmenni orvoshoz! Addig is próbálj légzőgyakorlatokat csinálni.
2013. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!