Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdodo refluxom van szerintem...

Kezdodo refluxom van szerintem. Gyogyithato? Visszafordithato? Akinek van irna par haszon dolgoat mit, hogy csinaljak?

Figyelt kérdés

Januarban kezdett el fajni a mellkasom a szegycsontomnal.Ugy gondoltam torna kozbe meghuzodott.De egyre tobbet fajt,plane ha feluleseket csinaltam.Igy lealtam a tornaval.Volt par este ,hogy begorcsolt,egett a gyomorszajamnal.De 2 hete volt egy csunya mandala gyulladasom es nem birtam meg a nyalamat se lenyelni nem ,hogy enni ,inni.3 napig alig ettem valamit.Gondolom ez meg cask tetozte a dolgokat.A torkom par nap utan jobban let de fogytam 2 kg ugy hogy nem is tornaztam.Ahogy a torkom jobban let ugy egyre tobbet fajt a gyomorszajam,sokat bufogok(amit sosem szoktam!),hanyingerem van neha,szedulok,faradt vagyok.Tegnap ejszaka nem is tudtam elaludni ugy fajt a gyomorszjamnal.Hiaba ragtam el egy savlekotot.Sav "meg" nem jon vissza vagy ilyesmi de most lehet az ejszkanak koszonhetoen faj kicsit a torkom.Tudom mennem kell dokihoz.Kulfoldon vagyok es sajnos itt sem a legjobb az egeszsegugy.Napok cask mire kapok idopontot a haziorvoshoz,mire elmondom mik a panaszok.....ha elis kuld valakihez meg oda is idopont.....Tenleg ilyenkor kihez kell idopontot kerni?Milyen szakemberhez?mit tegyek ,hogy jobb legyen?vissza lehet meg szerintetek forditani?

Probalok tobbszor keveset enni,nem eszek fuszereset,nem iszok alkoholt,nem dohanyzom.2-3 hete alkalizalt vizet iszok cask.Himalaja sot hasznalok,es van egy zold szinu porunk amiben minden fele noveny,zoldeseg van ami zold(alga,moszat,spenot.......)szoval nyitott vagyok.Szeretnem meguszni,visszaforditani es nem gyogyszert szedni....de nem tudom sikerulhet e.



#fájdalom #gyomorégés #kezdeti reflux
2013. máj. 18. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Gasztroenterológushoz kell menned. Az első az orvos, hogy mi a baj. Ha megvan a diagnózis egyébként tényleg valószínű, hogy a panaszaidat a túlzott gyomorsav okozhatja. Savlekötőn kívül van egyéb gyógyszer is erre itthon is vény nélkül- gondolom kint is. A hatóanyaga pantoprazole. Savlekötő gyanánt pedig sucralfat hatóanyag öt keress az a H.pyloryt is elpusztítja önmagában is 80%ban. Amúgy jókat találtál ki de tudnod kell a természetes gyógyulás mindig hosszabb no és tartósabb is.

Ha ajánlatok valamit csinálj végig egy Asea kúrát . 5-7 nap alatt tudja általában a refluxos panaszokat enyhíteni 1-2 hónap alatt gyógyítani is:-)

Az Asea árgaranciát vállal ha nem vagy elégedett az eredménnyel visszaadják az árát. Gyógyszerész vagyok ha írsz segítek.

Remélem jutsz valamire. Az Aseáról tudok neked anyagot küldeni én leginkább azt ajánlom mert úgy látom nem gyógyszerben gondolkozol, szerencsére. Merre dolgozol?

2013. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Takács Jánosné ***** válasza:
Fontos hogy váltóztasd meg az étkezésed pl.élesztőset ,cukrosat,fehérlisztet.éh gyomorra vacsorára ne egyél nyers gyümölcsöt.napi 5-étkezés.Élesztő helyett sütőpor-szódabikrabna -édesítőszer-durum liszt,rozsliszt.tönkölyliszt.stb.
2013. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!