Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiszúrtam tegnap két helyen a...

Kiszúrtam tegnap két helyen a fülem a porcba és ma reggel mikor felkeltem láttam, hogy tiszta vörös a fülem és egész nap fáj, reggel kicseréltem benne a fülbevalót de azóta hozzá se merek érni mert az is eléggé fájt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy begyulladt? Nem akarom úgy kivenni, hogy beforrjanak, viszont hallottam h a látásom is rá mehet ha úgy gyulladt be..

magától egy idő után nem fog elmúlni ez?


2013. máj. 21. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Debil.


Tűt legalább lefertőtlenítetted előtte ?


Valószínű begyulladt, esetleg elfertőződhetett az a kis seb. Irány a doki.


A füllel és környékével azért nem érdemes szórakozni, mert ugye ott van az a központ, ami az egyensúlyérzéket belövi. Na most, ha ott valami elcsesződik, akkor tolószék.

2013. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fertőtlenítettem, de régebben is volt ilyen, hogy ilyen piros lett és fájt..aztán elmúlt és nem lett semmi baja
2013. máj. 21. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!