Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 246 óra hiányzásom van de...

246 óra hiányzásom van de orvoshoz kell még mennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 hónapig nem jártam suliba mert műtötték a térdemet meg még ott voltak a megfázások vagy más hiányzások és ugye 250 után osztályozót kell tenni. Járnom kell orvoshoz a lábam miatt és már az előzőt is kihagytam mert tudtam, hogy 200 felett vagyok csak azt nem hogy mennyire, kértem másik időpontot (jövőhétre kaptam) de csak délelőtt rendel és azt mondta, hogy feltétlenül menjek el. Most mit tegyek?

17/F


2013. máj. 22. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ha vannak jegyeid és le tud zárni a tanár, akkor szerintem nincs gond. de biztostat az ofő tudna mondani.
2013. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fordulj magánorvoshoz, aki délután is rendel. De szerintem nem lehet túl nehéz egy középiskolai osztályozó, ha valóban nem vagy lemaradva. Esetleg beszélhetsz az osztályfőnököddel, hogy ne írja be a hiányzást, hátha...
2013. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha olyan az osztályfőnök akkor simán elnézi,nálunk pl csak azóta figyelnek arra hogy mennyi hiányzás jött össze mióta elektronikus napló van,azelőtt sz*rtak rá
2013. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnökömet nem érdekli hogy kivel mivan. Ha rajta múlna már rég nem járnék ebbe az iskolába. Ittúgy veszik az igazolást mintha az életük múlna rajta.
2013. máj. 22. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Szüleid mit mondanak erre? Nem tudnának ők az osztályfőnököddel beszélni?

Feltétlenül menj el orvoshoz, mert ha nem tud megvizsgálni, és baj van, akkor a járásod láthatja kárát. Akkor már inkább egy osztályozó vizsga.

2013. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha az ofő ilyen akkor az igazgatóval kellene beszélni.
2013. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A törvények a tanárokat - így az igazgatót - is kötik. Magánorvoshoz meg az megy, akinek pénze van, meg amúgy sem szerencsés menet közben orvost váltani. Az osztályozóvizsga nem olyan borzasztó, és nem azt jelenti, mint a pótvizsga. Esetleg az nem megoldható, hogy ne egész napról hiányozz? Időpontra menni. Tudom, a 4 óra már akkor is nagyon nehezen fér bele.
2013. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!