Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa hangokat ad ki a...

Furcsa hangokat ad ki a nyakam. Mitől lehet, érdemes orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Néha (mostanában gyakrabban) előfordul, hogy furcsa hangot ad ki a nyakam, hátul, kicsivel a tarkóm alatt, körülbelül a nyakam közepe táján. Viccesen fog hangzani, de olyasmi, mint e tücsökciripelés. Néha úgy érzem, mintha enyhén bizseregne közben, miközben adja ezt a hangot. Ez mégis mitől lehet? Nem tart sok ideig, kb egy másodperc, de most például harmadjára csinálja fél percen belül. Ez mégis micsoda? Porckopás? Vagy valami súlyosabb? Régen is volt már ilyen, de nem sűrűn, most azonban egyre többet csinálja. Amúgy 22 vagyok és lány. Köszönöm előre is és légyszi ne röhögjetek ki, de tényleg nem tudtam jobb metaforát a hangra a tücsökciripelésnél. :/ Nem olyan amúgy, amikor nagyon hangosan ciripel, hanem mondjuk amikor elkezdi. Halk, de én hallom. Köszönöm a válaszokat. :)

2013. máj. 21. 01:10
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Valami porcos dolog lesz ez, remélhetőleg semmi komoly, de azért a biztonság kedvéért érdemes lenne kikérni a doki véleményét, már csak azért is, hogy megnyugtasd magad.
2013. máj. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 21. 15:36
 3/5 anonim válasza:
Jó régi kérdés,de csak most találtam meg,mert nekem is szokott ugyanilyen lenni! Igaz,ritkán,de biztos,hogy ugyanaz,mint Nálad.Kiderült esetleg azóta valami?
2015. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez most a problémám.Tud valaki segíteni?Esteleg az előző betegek?
2016. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fannii :)) válasza:
2020. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!