Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg a mamám...

Hogyan találjam meg a mamám egy kórházban? PÉCS

Figyelt kérdés
Pécsen van/volt a 400-ágyasba. Ott azt mondták, h a diabetikán van a pacsirta utcában. Összevissza beszélnek, mindegy, h központi számot vagy mást hívok, de nem találom. Hol a nyavalyába keressem már? Szerintem már az összes osztályt és telefonszámot felhívtuk már. Megőrülök!

2013. máj. 24. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy nehéz eset, mert a kórházban telefonon nem adnak/adhatnak felvilágosítást. Talán ha személyesen odamész és igazolod magad, akkor többet tudnak tenni.

Egyébként a 400 ágyasban iszonyat káosz van ezen a téren.


Ez egyébként a 400 ágyas klinika feletti új, különálló épület, a templom mellett van a bejárata. Menjetek oda személyesen és az osztályon kérdezzétek meg.

2013. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ott milyen a kórházi rendszer, de nálunk az informatikai rendszerben az összes valaha kezelt beteget, minden osztály aktuálisan bent fekvő betegeit látom, minden épületben. Gondolom máshol is így működik, ha bemész csak segít valaki megtalálni.
2013. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösy, igen személyesen sikerült, de rokon jött el megmutatni, h hol van. De nem értem, h akkor Anyukám, h talált rám mikor a veszprémi kórházban voltam és csak pár órára vitt be a mentő? Mamám meg ott fekszik már majdnem 1 hete! Am nem az állapotáról kértem infót, hanem arról, h hol fekszik. (180km-ről lemenni nem fél óra és még meg is kellene találnom és még a buszt is el kéne érnem hazafele és még szeretnék beszélni is vele, stb hosszú...) Vagy ha Ő azt kérte, h semmilyen infót ne adjanak ki akkor mondják meg a telóba, h sajna tájékoztatást nem adhatunk és akkor nem hívok még további 6 számot elcseszve a pénzemet rá.
2013. máj. 27. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért talált meg anyukád a veszprémi kórházban, mert ott (feltételezem) a sürgősségin voltál.

Egyébként telefonon még annyit sem mondhatnának, hogy ott fekszik-e a kórházban vagy sem, még ennyi infot sem adhatnának ki a betegekről.

2013. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!