Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sikerült már vkinek hasonló...

Sikerült már vkinek hasonló eredményeket elérni BIOPTRON lámpával? Terhescsíkok eltűntetése, és hajhullás csökkentése?

Figyelt kérdés
Kiegészítő adatok: Férfi vagyok, nem rég fogytam le sok kilót, és hát a régebben kitágult bőröm most már kezd összemenni de terhescsíkszerű csíkok vannak rajta.

2013. máj. 24. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Terhescsíkot még nem tüntettem el de a polarizált fény eléggé javítja gyorsítja a regenerálódását a bőrnek.

Mondjuk én nem vennék százezres bioptronlámpákat mert az csak egy marketing átverés nehogy kiadj érte annyit .

Az csak egy halogén izzó egy ferde tükörrel amin keresztül kijön a fénye ,állítolag 99% polarizált fénnyel ... én mást hallottam..

A legkissebb 20W os lámpa 50ezer .

Na már most a bőr leginkább a vörös fényt szereti kozmetologiai szempontból ,és a 900nm es infrát nyeli el legmélyebben.

Tehát a legideálisabb fény az a piros ,nem véletlen használják is kozmetikán.

A 20w os biptron piros kibocsátása nem lehet több 5% azaz 1w és e mellett még kékig lemegy + van előtte valami sárga szűrő tehát biztosan nem kapsz 1w pirosnál többet és közeli infrából se 5w nál többett ,persze valami melegséget érezni fogsz...


Én ha 100%ra megyek akkor mindenképpen lézerben gondolkodom mivel az tükör meg mindenféle hókuszpókusz nélkül polarizált íme egy 1w os 650nm es darab ami el van látva egy thermoelektromos hűtéssel így ventillátor sem zúg persze drágább: [link]

És íme egy másik darab ami 638nm tehát fényesebb piros igaz csak fele olyan erős de ez nem baj: [link]

viszont olcsóbb .


A kollimátor lencsét persze beljebb kell hajtani hogy a sugarat kb 15cm re egy 5x5cm es foltnak látszon mivel lámpa ként akarjuk használni és nem tűszúrásként.Így hogy szétszórjuk a fényt az a veszély sem áll fent ha véletlen belenézünk kiég a retinánk bár semmi esetre ne nézzünk még a fél vattosba sem és a lencsét befele csavarjuk hogy fókuszpont ne képződhessen a kilépő lézerfényben pár cm re mert ha véletlen belenyúlunk vagy pont a szemünk kerül oda akkor az ott mindent visz.


Tapasztalatom a lézerekkel hogy valóban a piros amit szeret a bőr mégpedig a legpirosabb piros a 635nm.Jelenleg egy 0,010Wos 635 öm van és már ez a minimális teljesítmény érződik az arcon ,tehát nem hőt érzel pl a homlokodon hanem zsibbadást mint valami fájdalom csillapító szerűség .Annó magyar optika gyártott ilyen 10mW 635nm modulokat kozmetikára stb.


A bőrápolásban sebgyógyításban bizonyos hogy szerepük van de lényegében ez csak polarizált fény egy jól megválasztott hullámhosszon . A bioptron lámpa majdnem az egész spektrumot lesugározza de kétséges hogy milyen hatásfokkal és érték ár arányban meg meg se közelíti a kínai lézereket.


Jól látható hogy az ügyeskedők már betörtek a gyógyipar minden zugába és a laikus embernek mindenféle hülyeségeket zagyválva eladják a 200Ft os anyagárú kínai lézert orvosi csodalámpába bújtatva lásd [link]

ugye az ár magáért beszél pedig csak egy filléres cucc az egész ,bárki összerakja és a dumát inkább ne is minősítsük ami mellé van írva :"Minden olyan esetben alkalmazható, mint a polarizált fényterápiás eszközök (pl. Bioptron lámpa), azonban a polarizált fényhez képest többszörös hatásfokkal bír."

Tehát ez már egy olyan csoda polarizált fényforrás ami már nem is polarizált whe he he ,magyarul vettél 183 ezerért egy piros ledet .


A hajhullás az más tészta ,genetika és idegi kimerültség következménye is lehet . A 70e Ft os lézeres vibrátoros fésű megint csak a balekoknak lett legyártva . Többet ér ha maszírozod a fejbőrt mert a véráramot javítod de csodalámpával nem lehet megszűntetni mert más az okforrása.


Ahogyan a polarizált fénnyel is jó sokáig kell világítani hogy a seb eltűnjön tehát nem mondom 100 ra hogy eltűnteti főleg nem egyből , inkább csak felgyorsítja a regenerálódást!

2013. máj. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!