Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek rosszindulatú...

Hogyan lehetek rosszindulatú daganatos, ha 4 gyermekem van és soha nem volt káros szenvedélyem?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetek rosszindulatú daganatos, ha 4 gyermekem van és soha nem volt káros szenvedélyem???

2013. máj. 25. 20:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos egyik sem zárja ki, teljesen azt, hogy egy ilyen betegség kialakuljon. Csupán csökkenti az esélyét. Nagyon sajnálom.
2013. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Mi a baj?
2013. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegséged van? Tényleg, attól hogy 4 gyereked van, még akármilyen daganatod is lehet. Sajnállak.
2013. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

És egy kisgyermeknek hogy lehet daganatos betegsége?

Sajnos ez nem attól függ, hogy valaki károsan, egészségtelenül él-e vagy sem.

Ha valaki hajlamos rá, akkor kialakul.

És sajnos a rák nem válogat.:(

2013. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem nagyon van összefüggés abban, hogy 4 vagy 3 vagy 0 gyereked van, és hogy van e káros szenvedélyed! Sajnos! Az élet igazságtalan, és mindig azokat támadja akik nem érdemlik meg!
2013. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Olyan nagyon rossz, hogy a gyerekeken kívül mindenki sír már körülöttem. Én csak most kezdek félni, eddig nem érdekelt. De mióta tegnap az orvosaim is elsírták magukat.

Anyám meg 15 ezerért vett egy könyvet, 25 ezerért egy rákosoknak való gyógyszert azóta kivagyok és itt a 4 gyerek és a rossz életem.

Pedig csak azért mentem el orvoshoz, mert állandóan elalszok 5-5 percekre a bkv-kon is, reggel elkésünk az oviból, kiraboltak mert elaludtam és besokaltam. Az nekem tetszik, hogy több, mint 20kg-ot fogytam. De már ez is idegesít, hogy hétről hétre nagyok a ruháim.

2013. máj. 25. 20:43
 7/29 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy így alakult, meg szabad kérdezni, hogy hol van a daganat?? Agydaganatról van szó? Hol található?
2013. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen. Nagyon sajnalom. Apukam is hasonlo helyzetben van. Egesz eleteben egeszsegesen elt, soha nem volt egy deka folosleg rajta, sporolt, jo ember volt, egeszsegesen elt, soha karos szenvedelye egy darab se...most peszmekere van, de mar szivatultetesre fel akarjak irni, de o nem akarja. 3 infarktust elt tul, azt mondjak, 4.-be belehal.

Igazsagtalan az egesz.:( 52 eves apukam. Szerencsere fel tudta nevelni mind a 4 gyereket, a legkisebb gyereke, a hugom, most lesz 18 nyaron.

Sajnalom, hogy igy alakult neked is.

2013. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
5%

Kerüld a fehérjét!!!!!!!!!

A rák ellenszere.

A testünk megbírja ezt szokni, de a daganatnak kell fehérje. De ha nincs, akkor eltünik.

Gyógyulj meg!

2013. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Sajnos, ilyen az élet. A betegség nem válogat.
2013. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!