Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg vastagbélrákos is...

Tényleg vastagbélrákos is lehet az akinek véres a széklete?

Figyelt kérdés
Néhány napja észrevettem hogy véres a székletem,pedig nem volt hasmenésem vagy székrekedésem, és nem is fájt.Remélem nem vagyok vastagbélrákos, ilyen fiatalon 19/L
2009. okt. 5. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, célszerű lenne megnézetni, de ezer más oka is lehet, nézd meg, ha friss a vér, akkor nemvalószínű h ott vérzik, lehet hogy csak aranyér.de mindenképp nézesd meg magad.
2009. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet, de azt valszeg már észrevetted volna más tünetekből, ugyanis ha vki vastagbélrákos, az nemcsak annyi h véres a széklete...ja ésha piros a vér a székletben akkoraz nem belső sérülés, hanem külső, hámsérülés.
2009. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nem megijeszteni akarlak, de tényleg. Csak tudod a véres széklet komoly dolog, el kellene menni vele orvoshoz. Ő majd tudni fogja hogy kell e komolyabb vizsgáaltot végezetni. Mint például kolonoszkópiát. Az éppen nem a kellemes vizsgálatok közé tartozik, de annyi előkészületet igényel, hogy kell egy béltisztítást végezni, én Picopreppel csináltam. Szerintem a többi béltisztító, hát finoman szólva is sz@r.
2012. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!