Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja van apumnak? (többi lent)

Mi baja van apumnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Általában nem magas a vérnyomása, de este fele mindig felmegy.Napközben 130 körül van, estére már 160.Mitől lehet ez?Kérlek segítsetek mert megbolondulok!:(

2013. máj. 27. 18:34
 1/3 dickharta ***** válasza:
szerintem ez normális dolog. kb. ilyesmi az enyém is. az biztos,hogy minket szívroham,vagy agyvérzés fog elvinni! de nem mostanában! ezzel ugyanúgy kitölti szerintem az ember az idejét,mint más. talán pár évvel hamarabb... de valamiben mindenki meghal! de szerintem ne aggódj,még sokáig veled lesz!
2013. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.De az elég furcsa hogy mindig csak este megy fel neki.Járt már orvosnál és megállapították (2-nél is járt) hogy sem agyvérzésre sem szívinfarktusra nem hajlamos.Nem értem ezt az egészet.Mégis mi a fene nyomja föl ennyire a vérnyomását.Ráadásul most az alsó szívfrekvencia vagy miaz 106...
2013. máj. 27. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:

A vérnyomás értéke a nap során állandóan változik és sok minden befolyásolhatja. Mondjuk tényleg fura, hogy pont estére megy fel(nekem pl. napközben magasabb, este meg lemegy).

Amúgy az agyvérzés legtöbbször a reggeli-délelőtti órákban alakul ki, nem pedig este.

Szerintem se aggódj feleslegesen. Mindenesetre mérje rendszeresen, mert úgy átfogóbb képet kaphat a vérnyomása alakulásáról.

2013. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!