Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy úgy érzem...

Az mitől van, hogy úgy érzem az agyam nem képes több információt befogadni? Folyton fáradt vagyok és levert. Olyan van hogy az agy "megbutul"? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, a választ nem tudom, szerintem ha 13 év körüli vagy akkor sztem csak a serdülő kor mert én is annyi vagyok,de amugy nemtom a választ.köszi h kiírtad helyettem a kérdést:)
2009. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy az agy "maegbutul" de olyan van, hogy hiányállapot áll be a szervezetbe, nem kap az agy elég töltést. ha érdekel a megoldás, irj a ginsenguz@-online.hu-ra.
2009. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem 13 éves vagyok, hanem 18. De nagyon kétségbe vagyok esve, mert ez így nem mehet tovább. Így semminek se látom értelmét.
2009. okt. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!