Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az időjárástól felmehet így a...

Az időjárástól felmehet így a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

Na most elmesélem mi történt velem. Kb 20 perccel ezelőtt elmentem wc-re és mikor végeztem és felkeltem, majdnem felborultam, úgy megszédültem. Kicsit megijedtem. Nem akart elmúlni a szédülés, így hát megmértem a vérnyomásom ami 137, 79 és a pulzusom 92 volt. Mindig alacsonyabban szokott lenni, kb 100 körül, meg persze a pulzusom se szokott ilyen magas lenni. Elég ramaty idő van, lehet hogy ez miatt van? Amikor nagyon meleg van akkor is szoktam szédülgetni de azért nem annyira, hogy majdnem felborulok. Vagy az is benne lehet a pakliban, hogy elörököltem apám vérnyomásbetegségét? (hipertóniás) Nála is kamaszkorban jött elő.Előre is köszönöm!!

16/L



2013. máj. 27. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!