Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem veszi észre sok...

Miért nem veszi észre sok naív ember, hogy a gyógynövények sokkal hatékonyabbak és jobbak, mint a gyógyszerek?

Figyelt kérdés

mint pl. parlagfű is 1 kiváló gyógynövény, csak kipusztítják ,hogy több gyógyszer fogyjon és elhitetik az emberekkel hogy attól van a sok allergia miközben a kipufogó gáztól meg hasonlóktól

(utána lehet nézni annak aki nem hiszi el!!!!)


az orvosok nagy része is már csak arra hajt hogy menjenek az emberek költsék a pénzt náluk (amikor a gyógynövény meg ingyen van a kertből) azt meg lese szarják, hogy tényleg meg fog-e gyógyulni vagy csak CSILLAPÍTJA a betegségét a sok gyógyszer és utána meg jöjjön vissza ekkor meg akkor + plusz pénzt költeni de gyógyulás az 0...


velem is ugyan ez volt jártam a dokihoz, hónapokig semmi... aztán apám elmondta a "bajomra" megfelelő gyógynövényt ittam a teát meg amit mondott 2 hét után semmi bajom nem volt és nem csak csillapodott, hanem MEGSZÜNT a "bajom".

Vissza mentem a dokihoz elmondtam hogy meg gyógyultam aztán még ő volt meglepődve hogy, hogy lehet az! elmondtam neki hogy mitől, utána meg azt állította hogy ismerte apám hatásos módszerét

erre mondtam neki -de ha ez igaz miért azt mondta az első perctől a hülye dili bogyók helyett- (erre nem tudott válaszolni csak habogott)


sztem elég érdekes az egész hülye kormány, meg akik direkt tönkre teszik az országot-.-


2013. máj. 29. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem veszik észre, mert nincsen így. Ha megmaradtunk volna ősembernek, akkor a mai napig rágcsálnánk a kérget a fáról. Pedig van már jobb is. És miből gondolod, hogy épp ez a hülye kormány? Miért nem az előző? Szerinted kormányszinten ebben a kérdésben mi változott?
2013. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Az eseted szép és jó. Viszont ne feledd, nem minden bajra megoldás a gyógynövény.
2013. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Meggyógyulnának az emberek,a dokik,gyógyszergyártók miből élnének?Rájuk nem gondolsz?:)
2013. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
próbálj meg egy tüdőgyuszira teát iszogatni.. közben meg gyűtjs a temetésedre. És még nem is a legkomolyabbat írtam, ennél sokkal komolyabb betegségek vannak. ostoba....
2013. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert tudatlanok. Többségük ki sem próbálta soha, ráadásul azzal sincs tisztában, hogy a gyógyszerek is ebből készülnek. A fűzfakéregért például kifizet a paraszt a patikában 800 forintot szemrebbenés nélkül. Hahahaha...
2013. máj. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

"Viszont ne feledd, nem minden bajra megoldás a gyógynövény."


Aham, és melyik az az eset amire nem? Ha levágja a fejed a villamos? Mert akkor elárulom, hogy arra a latin orvostudomány sem jó.

2013. máj. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Mert ostobák. Az emberek többsége annyira nincs képben ezzel kapcsolatban, hogy iszonyat. Ha azt mondanád nekik soroljanak fel tíz gyógyszernevet amiről tudják is mire jó azt simán teljesítenék, ugyanakkor ez tíz gyógynövénnyel már nem menne.
2013. máj. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Mert ez így nem igaz, azért.

A legtöbb bajra ugyanis még gyógynövény sem kell(ene), sokszor elég lenne a megfelelő táplálkozás és folyadékfogyasztás. Ja, és a mozgás.

A mai ember nem figyel a saját testére, kicsit sem. Inkább elmegy az orvoshoz, és elmondja neki, mi a baja, az orvos felír valamit, ami vagy jó lesz, vagy nem. Ha nem, akkor sem a beteg a hibás, hanem az orvos: rossz gyógyszert adott, megyünk másik orvoshoz, hátha az majd jót ad.

Miközben a legtöbb betegséget, tünetet és panaszt megszüntetné az, hogy odafigyelünk a saját testünk üzeneteire, és nem akkor kezdünk el gondolkodni, amikor már nagyon-nagyon rosszakat üzen - pl. erős fájdalmakkal, komoly rohamokkal.

23:59-nek: nekem eddig 12 tüdőgyulladásom volt. Az utolsó 4-et lábon hordtam ki, gyógyszerek nélkül, vitaminokkal és gyógynövényekkel. Amióta odafigyelek a testem üzeneteire, immáron 8 éve, egyetlen tüdőgyulladásom sem volt, de még náthám sem. A barátnőm tünetmentes Crohn-beteg - merthogy abból hivatalos orvosi álláspont szerint meggyógyulni nem lehet.

Az egyik ismerősömnek 12 éve mondják az orvosok, hogy csak három hónapja van hátra maximum (rák). Röhög rajtuk, 12 éve.


Kérdezőnek: ennek a kormányhoz semmi köze. Sőt, a politikához sincs. A kérdés az, hogy vállalod-e a felelősséget a saját egészségedért, vagy sem - ez nem a kormány feladata, nem is az orvosé. A döntés mindenkinek a sajátja, ahogy a következményeket is mindenki a saját testén fogja megtapasztalni.

2013. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért a penicillin feltalálása előtt sokan meghaltak különböző fertőzésekben. Vagy a védőoltás előtt sok gyerek halt meg vagy betegedett meg a gyermekbénulástól, tuberkulózisban.

Ameddig csak gyógynövények álltak rendelkezésre, addig elég magas volt a halálozási arány.

2013. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ma már a gyógynövények sokkal drágábbak, mint a gyógyszerek.

Könyebb 2-3000 ft-os antibiotikummal elintéznia a megfázást, mint költeni immunerősítő vitaminokra, és gyógynövényekre.

Sok ember szed multivitamint, de pl a D vitamin is nagyon fontos lenne aszervezetnek

magyarország jódhiányos, erre a sófogyasztásnál nagyon oda kell figyelni.

és tengeri halat sem eszünk mindennap. az Omega 3 pedig az idegrendszer és s zsívérrendszer elengedhetetlen tápláléka.

Az antibiotikumok előtt az Echinacea virágzott, meg a fokhagyma:)és a propolisz

de ezekből még nagyipari méretekben sem lehetne annyit előállítani, ami egy őszi -téli megfázsos időszakbna pl csak Európának kell.

És a betegségek jó részét táplálkozási hiánybetegség okozza-túletetettek vagyunk és alultápláltak-sokkal töb zöldséget és gyümölcsöt kellene enni, a hús és a tojás is mindennapos kéne legyen, a fehér lisztet, a tejet el kéne kerülni, ( sajt, túró, joghurt az jöhet)és akkor sokkal kevesebb lenne a beteg.

Plusz a sok folyadék, és a heti 2-3 x i intenzív mozgás:)

És ha mindez nem elég, akkor jöhetnek agyógynövények-de a biotiszatságúak ám! mert aföld szennyezett, és sok gyógynövény lehet, h eleve mérgezett talajban nevelkedik:)

2014. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!