Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontin 0.25 pánikrohamokra?

Frontin 0.25 pánikrohamokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Amióta az eszem tudom ellene voltam a nyugtatóknak, de úgy kb. 2-3 hete szörnyű pánikroham tört rám. 10 évesen volt utoljára komolyabb rohamom de azt akkor meg is tanultam kezelni pszichológus segítségével. Ez működött más esetekben de akkor este nem. Az ok meg volt ugyanis már lassan fél évig húzódott epeféreg fertőzésem után kimaradtam mindenből és rettenetesen egyedül voltam/vagyok. A régebbi pánikrohamok pedig családi helyzet miatt jöttek elő. De visszakanyarodva, anyának fejfájás miatt frontint írtak fel így volt itthon. Egy hétig minden este szedtem egyet majd mikor jöttek a vizsga reggelente pedig egy egészet vagy egy felet. Kezdtem megijedni hogy függővé válok ugyanis nem csinált belőlem zombit de nyugodtabb lettem viszont erősebb volt a félelem így két napja nem vettem be. Leakartam feküdni az este és újabb roham tört rám és egyedül voltam itthon és nem tudom más után nyúlni csak a frontin után. Most így hajnali háromra hatott is...

Tudom hogy nem ez a megoldás hanem egy jó pszichológus vagy egy pszichiáter, és jártam is már egy kettőnél de nem segített. És egy egy rohamra ha nem működik a megszokott módszer mit lehet tenni? A nyugtató lehet ideiglenes megoldás? Vagy függőséget okoz? Már nem tudok mit kezdeni és így csak elpazarlom az évekeimet...Elnézést a regenyert de teljes kilátástalanságban vagyok.


És ami a legroszabb: 16/L



2013. máj. 30. 03:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz,h "rászokj" a Frontinra nagy adagban ,hosszú időn(hónapok) át kell szedni. Ha tudod,h stresszesebb időszak van az életedben,akkor vegyél be nyugodtan néhány napig belőle,aztán hagyd abba.

De Te is tudod,h a megoldás nem a gyógyszer.

2013. máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
A Frontin hatóanyaga benzodiazepin, erre rá lehet szokni, tehát hülyeség szedni 16 évesen. Tényleg menj dokihoz, javasolhat valami enyhébb gyógyszert.
2013. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltunk, és ugyanezt javasolta. Igyekeztem nem szedni, de egyre többször és egyre rosszabb rohamok törnek rám.

Az ifjúsági pszichiáterek meg kihalófélben, vagy Isten tudja.

2013. jún. 3. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:
A 0,25-ös Frontinnál enyhébb gyógyszert nem találsz. Enyhébbek a gyógynövényes ,recept nélkül kapható gyógyszerek,de azoknak a hatása nem olyan biztos.
2013. jún. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!