Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok sírni, volt egy...

A4940825 kérdése:

Nem tudok sírni, volt egy mély pontom és 1x vagdostam magam de azóta nem de viszont előtte mikor szomorú voltam mindig sírtam de azóta nem tudok és ha valami rosszul érint vagy dísz kedvem van egyből az jut eszembe hogy vágdossam magam. Miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert olyan bolond vagy, mint én...

Én is ezt csináltam, amikor magam alatt voltam, tiszta seb volt a combom (karon nem akartam, mert túl föltűnő). Valamiért megnyugtatott a fájdalom, segített kiengedni a gőzt. Visszatekintve butaság volt, akár nagy bajaim is lehettek volna belőle. Azóta inkább sporttal vezetem le a feszültséget.

2013. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és hogy szoktál le róla?
2013. máj. 30. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
ez az a dolog amit pszichiáter meg tud oldani, mi nem
2013. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 30. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Idő és önuralom kellett hozzá. No, meg el kellett raknom jó messzire a szikét. Hozzátartozik a dologhoz, hogy kb. másfél hónapig csináltam ezt, így könnyebb volt lemondani róla. Viszont nagyon súlyos esetben tényleg csak pszichológus tud segíteni!
2013. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!