Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Kullancsot hogyan...

Sürgős! Kullancsot hogyan kell kiszedni?

Figyelt kérdés

Tegnap túrázni voltam, de csak ma vettem észre. egyedül vagyok itthon, még sosem volt bennem. Ötletem sincs mit kell csinálni. Hívjak orvost vagy már késő?

15/L



2013. jún. 1. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy elmész az ügyeletre, és segítenek ( de nem örülnek neki) vagy pedig megfogod, és kiszeded magad. Két körmöd közé csippented, és határozott mozdulattal kirántod. Ennyi. Nem kell hozzá semmilyen szerszám. Csak arra vigyázz, ne összenyomd, hanem mintha csippenteni akarnád, közvetlenül a bőröd fölött.
2013. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
orvoshoz menj el mert ha úgymond beletöröd veszélyes lehet. bennem sem volt még de menj el orvoshoz ha anyud megjön hamarosan várd meg, de holnap is elmehetsz csak nehogy leszakítsd a kis dögöt valahogyan. kb. 15 nap mire eléggé veszélyessé vál de nem fogsz miatta meghalni :)
2013. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én orvoshoz mentem vele..sose lehet tudni
2013. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
simán meg lehet halni agyhártyagyulladásba szerintem..
2013. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kiszedtem de kiderült hogy nem is kullancs volt hanem egy fej
2013. jún. 1. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:
van egy intézet az Istenhegyi úton. ha oda beviszed a kullancsot, akkor megvizsgálják, hogy Lyme kóros-e? fizetős, kb. 4ezer ft.
2013. jún. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!