Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon féltem a barátnőmet...

Nagyon féltem a barátnőmet mert öngyilkos szeretne lenni Ha megteszi akkor nekem senkim nem lesz hogy segítsek?

Figyelt kérdés
Volt egy barátja szakítottak de azon gyorsan túl lett stb.. de most megtetszett neki egy fiú aki nagyon sokban hasonlít az exére és nem tudja elfogadni hogy nem kell a fiúnak. Teljesen bolond lett eddig még a szakítás után egy életvidám szép ápolt lány volt. Most folyamatosan szomorú rossz rá nézni és nagyon sokat fogyott. Amikor együtt vagyunk akkor tud vidám lenni csak a szobájában egyre többször találok gyógyszert körzőt Nagyon féltem mert nagyon szeretem és az exe is szereti még de nem jönne vele a barátnőm újra össze mert már ez a másik fiú teszik neki mit tegyek?

2013. jún. 3. 21:15
 1/4 anonim válasza:
ejnye..
2013. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérlek ez fontos ezzel nem mentem sokra hogy ejnye
2013. jún. 3. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Érvekkel próbálj hatni rá. Ha hisz istenben akkor könnyebb dolgod lesz. A lényeg, hogy okot adj neki, hogy ne tegye meg. Ha beszélgetsz vele, mindig jusson eszedbe, amit mondtam: "adj okot neki"
2013. jún. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mimél ellőb jöjjön össze a másikal és elfelejti az egészet
2013. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!