Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki öngyilkos lesz...

Ha valaki öngyilkos lesz akkor ki fogják faggatni a rendőrök azokat a személyeket akiknél előtte volt az adott személy? Van valami elévülési idő is?

Figyelt kérdés

Konkrétan rákérdezek: ha elmegyek prostihoz és utána megölöm magam, akkor előveszik a prostit.

Nem, nem szeretnék kiszúrni vele, pont ellenkezőleg, nem szeretném ha problémája lenne utána miattam.


Nagyon örülnék ha valaki tudna itt válaszolni nekem, ha már a Rendőrség nem akart.


2012. okt. 16. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Mért ölnéd meg magad?
2012. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy végigkérdezik fél Magyarországot, hogy miért lett öngyilkos, annál azért több a bűncselekmény.
2012. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem fogom leírni mert tök mindegy mit írok, azt fogjátok válaszolni hogy hülye vagyok meg ez semmiség és ezzel csak rásegítetek arra hogy megtegyem.

Úgymond az elkerülhetetlent próbálom halasztani úgy, ahogy tudom, de nem sokáig bírom ezt így csinálni.

2012. okt. 16. 23:29
 4/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Tudnék én is írni bőven, hogy miért gondolkoztam én is sokszor ilyeneken, voltam nagyon mélyen, iszonyú sokat. Aztán valahogy mégis talán jobbra fordulhat minden. Nem tudsz valahogy kitörni a bajokból?
2012. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

23:36

Ha valamennyire elfogadnának a körülöttem lévő emberek vagy azok akikhez megprobálok közeledni akkor sikerülne.

Egyedül a prostituáltaknak vagyok úgy jó amilyen vagyok.

2012. okt. 17. 00:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudnák meg a rendőrök, hogy te prostinál voltál? Magadra írod vagy ott akarod megölni magad nála?

Egyébként nem hiszem, hogy nagyon foglalkoznak vele, ha totál biztos, hogy öngyilkosság.

2012. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A családtagokat megkérdezik, ki találkozott, beszélt utoljára az elhunyt személlyel, de tágabb körben nem szoktak érdeklődni, ha egyértelmű az önkezűség.
2012. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

08:33

Nem, csak gondoltam lekérik a mobilszolgáltatótól a híváslistát hogy megnézzék kivel beszéltem utoljára.

2012. okt. 17. 16:24
 9/10 A kérdező kommentje:
A többieknek meg köszönöm a választ!
2012. okt. 17. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül is élsz még?
2013. febr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!