Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti leszedetnétek az anyajegyet...

Ti leszedetnétek az anyajegyeteket ha javasolják, hogy le kell műteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én nagyon félek ettől,nagyon sok rosszat hallottam már erről,és fogalmam sincs most mit tegyek?
2013. jún. 4. 07:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pontosan miylen apropóból és mit diagnosztizáltak?
2013. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igazából, csak elmentem egy vizsgálatra mert sok anyajegyem van, bőrgyógyászaton megnézték műszerekkel,és javasolták,hogy szedessem le. (nekem volt az arcomon egy basalioma pár éve,és gondolom ezért javasolják),
2013. jún. 4. 07:46
 3/15 anonim ***** válasza:

Réges-régen megdőlt az a tévhit,h az anyajegyeket nem szabad eltávolítani,mert elrákosodnak! LE KELL szedetni őket,ha olyan helyen vannak,ahol könnyen sérülhetnek,v. a szakember lát rajta Bizonyos elváltozásokat!

Pontosan,h akkor rákosodik el,ha ott marad az ilyen. Alap: ami nincs,azzal nem lesz gond!

Egy dologra figyelj oda: anyajegyet nem szabad égetni,lézerezni, csak mélyen az épben szikével eltávolítani!

Ha ajánlják vetesd le, nem lesz bajod tőle!

2013. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És pontosan miért javasolják? Sokszor olyan jellegű a javaslat, hogy jobb, ha most leveszed, mert később elváltozHAT olyanná, hogy úgyis le kell venni. Ha magadtól nincs rá késztetésed, és kivágni kéne, akkor nem muszáj.
2013. jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A basaliomának semmi köze az anyajegyhez. Az egy bőrdaganat,ami soha nem ad áttétet és a bőr basalis sejtjeiből indul ki,ezért ez a neve. Az anyajegyek viszont a melanocytákból indulnak ki és éppen azért az egyik legveszélyesebb daganat fajta,mert gyorsan és könnyen ad áttétet egyéb szervekbe.
2013. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Egy dologra figyelj oda: anyajegyet nem szabad égetni,lézerezni, csak mélyen az épben szikével eltávolítani!

"


Ezt mondd meg a SOTE kozmetológusainak, akik évtizedek óta napi 10 órát égetnek a rendelőikben!:)

Én is járok évente egyszer.

2013. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy állami bőrgyógyász csak úgy nem javasol levételt,az Ő fizetése nem függ attól,h mennyi anyajegyet távolíttat el,úgyhogy szerintem inkább neki higgy,mint másnak.!
2013. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha neked a SOTE-n égetnek,akkor azok nem pigmentált anyajegyek. Ezt lefogadom.
2013. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne félj, ne érdekeljen, ki mit mond. Szedesd le, ha mondják. Most már az UV-sugárzás sem a régi...
2013. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Volt közte olyan is. Ami kidudorodik, azt mindig leszedetem, ha hajlandók éppen. Van, amivel ötször mentem vissza, mire hajlandók voltak, mert azt mondják, szerintük szép.:)
2013. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!