Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért vagyok ennyire fáradt...

Mért vagyok ennyire fáradt folyton?

Figyelt kérdés
Hiába alszok délután is, és éjjel is, fáradt vagyok. Tudom, hogy nem egészséges, de már az energiaital sem hat. Akkor kezdek tőle pörögni amikor már aludnék. Mivel tudok kipihentebb lenni?

2013. jún. 4. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, fiú/lány, mit, mennyit szoktál enni, inni, mennyit alszol éjjel, mit csinálsz napközben? Ha ezeket elmondod, lehet, hogy könnyebb megállapítani, hogy mitől lehetsz ilyen fáradt.
2013. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 vagyok és lány. Reggelizni nem szoktam, mert vissza jön. Csak egy bögre kakaót iszok meg. A suli 7:30-kor kezdődik, a suliban átlagosan 2 szendvicset eszek meg. Ha hazaérek 2 körül eszek egy kicsit, aztán amikor 5-körül anya hazaér, akkor eszek főtett, és utána már nem eszek, max nasizok. Már nem, mert megvannak a vizsgáim, de 3 napot délután lefogott a zeneiskola is. Most péntekenként meg a régi közösségbe járok vissza, de az valahogy nem fáraszt le, ha meg igen, péntekenként nem bánom. Szombaton külön matekra járok, ha a szombat nem jó, akkor vasárnap. Volt, hogy este 11-ig tanultam, és hajnali 3-kor felkeltem tanulni ismét, mert alvás után jobban fog az agyam. Akkor tudtam mért voltam fáradt. Tesink minden nap van, minden nap bicajjal járok jóformán mindenhova. Inni nem szoktam sokat inni. Viszont van olyan, hogy rengeteget képes vagyok inni.
2013. jún. 4. 18:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb 7-8 órát alszok.
2013. jún. 4. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel 15 vagy és lány, feltételezem menstruálsz. Könnyen lehet, hogy vashiányod van a vérveszteségtől, nagyon sok menstruáló nőnek van ilyen. Ha elmész a háziorvosodhoz, ezt egy sima vérvétellel ki lehet deríteni.
2013. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!