Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik történnek, ha az ember...

Mik történnek, ha az ember nyugtatókat vesz be alkohollal?

Figyelt kérdés
Láttam egy filmet, az "Öngyilkosok szobája" című filmről van szó, és a srác így ölte meg magát, ahogy kiabált a kamerába, mintha elől nem lettek volna fogai. Történhet tényleg ilyesmi, vagy csak baki volt? Előre is köszönöm a válaszokat! (Nyugalom, én nem szeretném kipróbálni ezt a módszert. :D )

2013. jún. 4. 18:14
 1/5 prei94 válasza:
Először gondolj bele abba, hogy ez egy film. De Gyógyszert nem jó alkohollal fogyasztani. Jobban "beüt" az alkohol. De ezenkívül nagyon nem normális, aki ilyet csinál. Nem tudom pontosan, de az, hogy filmben ezt láttad, az.... hagyjuk. Csak film.
2013. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A srác bevett egy maroknyit a dilidoki álltal felírt tablettából és arra alkoholt ivott. Így akart öngyilkos lenni, és sikerült is neki. :/ Csak érdekel, mert mély nyomot hagyott bennem, ahogy a földön fetrengett, és kiabált, hogy az anyukáját akarja, a turista srác meg csak videózta tovább. :/
2013. jún. 4. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Az alkohol erősíti a nyugtató hatását

2. Légzésbénulást okozhat

3. Szívmegállás következhet be

2013. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egymás hatását erősítik, kiszámíthatatlan reakciókat okozva. Kis mennyiségben először ellazít, kellemes érzés, aztán ha többet nyomsz, jön a filmszakadás, még többnél rosszullét, szerencsétlen esetben halál.
2013. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó nyugodt lesz tőlük. lehet hogy véglegesen álomba szenderül.
2020. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!