Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apró pici bogarak mászkálnak...

Apró pici bogarak mászkálnak a testemen meg az arcomon és nem tudom mik ezek. De már a . Kivan velük. Mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Annyira picik, hogy alig lehet őket észrevenni, csak érzem amikor mászkálnak a bőrömön. Mintha lenne ilyen kis csápjuk és mintha a potrohuk sötét lenne és a feje, lábai és a csápja barna vagy vöröses lenne. nagyon picik. Azt mondták, hogy nem tetű.
2013. jún. 4. 19:01
1 2
 1/16 anonim válasza:

Menj el orvoshoz...

Lehet, hogy rühes vagy?

Nem lehet valami kellemes.. :/

2013. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is rüh.Bőrgyógyászat mihamarabb!Ha csak nem lőtted be magad heroinnal?:)
2013. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Állattetvekre emlékeztetnek a leírásod alapján, esetleg ágyi poloskák.

Tisztálkodj rendszeresen!!

2013. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Istenem már bánom, hogy megkérdeztem.. ennyi hülyét komolyan... Utolsó neked köszi, nem tudom, hogy az-e. ez inkább ilyen hosszúkás, de tényleg nagyon pici. Tisztálkodok rendesen egyébként... napont 2-szer fürdök ez biztos, hogy nem ad okot ennek a dolognak.. A higiéniával semmi gond nincs nálam, mert odafigyelek rá. Az ilyen barmok meg inkább maradjanak csöndben kérem. Mert, ha viccelődni szeretnétek akkor elmondom, hogy nincs hozzá hangulatom, de kívánom, hogy mászkáljon rajtatok vagy 3 generáció ilyen :)
2013. jún. 4. 19:12
 5/16 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Ha megvan a napi 1 fürdés, akkor rendben van...

2013. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként semmilyen seb és elváltozás nincs a bőrömön és sehol nem viszket.. csak érzem, hogy néha mászkál rajtam egy kis ge..i. Tetves se voltam még soha és 18 vagyok, kullancsom se volt még meg semmi.. nem nagyon van megszokva
2013. jún. 4. 19:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Jesszusom!A rüh az egyáltalán nem vicc!Nem is a személyes higiénia hiányától van,egyszerűen elkaphattad akár egy csövestől is ,aki után leültél a bkv-n!
2013. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
NEM AZ! Semmi jele nincs annak, hogy az legyen. A bőrömön sincs semmi. Az egész szobát kitakarítottuk kiporszívóztuk az ágyak mögött és közte, ágyneműt kiráztuk, esetleg még olyat lehetne, hogy az egész szobát befújni rovar írtóval vagy mittudomén. :/ De már elegem van belőlük. :/
2013. jún. 4. 19:21
 9/16 A kérdező kommentje:
Az ágyi poloska meg elvileg csíp és nyomot hagy. Rajtam meg semmi sincs. :/
2013. jún. 4. 19:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Amikor még kisgyermekként belenyúltam egy verébfészekbe, akkor az általad leírt kinézetű rovarok tömkelege borította el a testem egy jó részét.
2013. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!