Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a tesómnak?...

Mi baja lehet a tesómnak? Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Először is gyakran el felejt dolgokat. Van, hogy naponta többször is. Úgy szokott ez történni, hogy ilyen furcsán, ijedten néz és megkérdezi, hogy most mi történik? Hogy kerültem ide? Mit csináltam eddig? Pl. a múlthéten egy rendezvényen dolgoztunk, és meló közben megkérdezte, hogy mi az az Axiál? (ez a cég neve ahol dolgoztunk, rajta volt a pólónkon és azt olvasta.) És kérdezte, hogy hogy kerültünk oda. Ilyenkor pár percet pihennie kell, leül kicsit és elmúlik neki, visszajön az emlékezete.

A másik, hogy rendszeresen vannak deja-vu érzései, ez jóval régebb óta, mint az emlékezet zavarai. De nem sima "ez már megtörtént velem" érzések, hanem ijesztőbbek az állítása szerint, nem tudja pontosan leírni, hogy olyankor mi történik vele, de sokszor fél. Volt már hogy naponta kb. 10 ilyen érzése is volt.

MI lehet a baja? Kérlek segítsetek.. Mondtam neki én is, meg anyukánk is, hogy menjen el orvoshoz, de nem szeretne. Nagyon félek, hogy valami komolyabb betegsége van. Soha nem volt semmi problémája mindig egészséges volt. Nagyon sajnálom és segíteni szeretnék neki. Egy 18 éves lányról van szó egyébként.

Előre is köszönöm a normális, komoly válaszokat!


2013. jún. 5. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet akár agydaganat is, bármilyen neurológiai probléma, nem kéne elbagatelizálni. Epilepszia is lehet, csak más a lefolyása, én sürgősen felkeresnék egy neurológust.
2013. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.
2013. jún. 5. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az epilepszia jutott eszembe. Elég sok fajtája van, nem csak az a klasszikus, hogy valaki összeesik és rángatózik. Melyik városban laktok? Én is azt javasolnám, hogy keressetek fel egy neurológust, esetleg olyat, akinek pont ez a szakterülete.
2013. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!