Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet?

Vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
kb 2 hónapja szivtam füves cigit és rá 2 napra rosszul voltam , nagy volt a vérnyomásom szédültem és úgy éreztem mintha elájulnák, és több mint 1 hónapig igyvolt ha beszivtam akármilyen cigarettafüstöt.szóval már nem is cigizek egyáltalán... de szeretnék megint szivni de nem merek. vajon nem birja a szivem vagy mi lehet ? ( az orvos azt mondta h vérszegényvagyok. de ezt a füvessztorit nem mondtam szüleimnek ... ) valaki segitsen :D

2013. jún. 5. 22:56
 1/2 A kérdező kommentje:

senkii ? -.-

szuper.

2013. jún. 5. 23:04
 2/2 anonim ***** válasza:
nem kéne se cigizni se füvezni (azt meg pláne) és ne nyávogj hogy nem válaszol senki az értelmetlen kérdésedre mert ha te vagy olyan pancser hogy tönkreteszed magad akkor majd meg is fogod oldani... bocsi de erre nem tudok mást mondani
2013. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!