Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érez fájdalmat az aki heroin...

Érez fájdalmat az aki heroin túladagolásban hal meg?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 00:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Majd meséld el.
2013. jún. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké majd írok a pokolból
2013. jún. 6. 01:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mivel a heroin talán a legerősebb fájdalomcsillapító, a delikvenst valószínűleg az se érdekelné, ha közben lefűrészelnéd a lábát, és amúgy se tud a világról egyáltalán.a légzésdepresszió végzetes általában (az agyban a légzésért felelős területeket is blokkolja), szóval szép lassan megfullad gyakorlatilag.
2013. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Nekem kicsit fájt, de érzéstelenítették. Helyi érzéstelenítővel.
2013. jún. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A fulladás minden esetben pokoli kínokkal jár, szóval igen.
2013. jún. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Azonban biztosat nem tudok mondani mert még soha nem beszélgettem olyan emberrel aki herointúladagolásban halt meg.
2013. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

"A fulladás minden esetben pokoli kínokkal jár, szóval igen."

Ha éppen ki van kapcsolva az agyad, akkor nem. :D

2013. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
én adagoltam túl magam heroinnal, ugyan engem sikerült vissazhozni az életbe de semmi fájdalmat nem éreztem az égvilágon. aki belehal az mégtöbbet nyom és mégannyi fájdalmat se érez úgyhogy kizárt
2013. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Wow. Ennek fényében nem értem, miért nem a túladagolást válassza az összes öngyilkosjelölt. De komolyan. Tuti módszer, és nem is fáj.
2013. júl. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem használják nagyon öngyilkosságra, mert:

1. Aki már próbálta, az nem öngyilkos akar lenni, hanem heroinozni akar. Mondjuk azok közül, akik már régóta heroinoznak, és csak az elvonási tünetek ellen kell a szer, sokan akarnak öngyilkosok lenni, de általában nincs pénzük egyszerre olyan mennyiségű anyagra, hogy végezni tudjanak magukkal (toleranciával az eredeti halálos adag sokszorosa kell)

2. Vannak sokkal egyszerűbben beszerezhető szerek, amivel megtudja ölni magát valaki, pl. barbiturátok.

2013. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!