Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet AIDS-tesztet...

Hogyan lehet AIDS-tesztet készíteni? Mennyire anonim?

Figyelt kérdés
Előre be kell jelentkezni? Minden városban vannak ilyen központok, vagy a helyi orvosnál kell? Nem fővárosi vagyok.
2009. okt. 8. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2009. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


gyakorlatban: én multhéten voltam.. hát annyi az egész hogy bementem ott van egy kisebb várakozó rész (néha van ott 1-1 ember majd egy fiatal kedves srác behív egy kicsi szobába ott megkérdezi hogy miért jössz a tesztre (nem kel semmi komolyra számítani én annyit mondtam hogy volt 1-2 futó kalandom utána mondta hogy jó várjak kint amíg nem szólít) vártam 5 perct majd vissza hívott hogy mennyek a másik szobába ott volt egy orvos aki csak köszönt és mondta hogy foglaljak helyett majd levette a vérem (az orvos nem túl beszédes akár hogy is próbáltam vele kommunikálni..) majd adott egy kodszámot ami alapján letudom kérni az eredméényt és mondta hogy jöjjek vissza jövőhéten ekkor és ekkor.. Ez összesen kb 15perc volt.


Időbe vissza mentem mondtam a srácnak hogy az eredményért jöttem majd bementem az orvoshoz mondta hogy negatív és további szép napot :)

2010. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

elöző vagyok...


lemaradt hogy nem Bp-i vagy... Vannak Bp-n kívűlis ilyen helyek de ismerősöm szerint ott több hétbe is beletelik míg megjön a teszt és nem 100% az anonimitás..

2010. máj. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!