Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány szem Xanaxot vegyek be?

Hány szem Xanaxot vegyek be?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni már több hete. Hány szem xanaxal tudom magam "kiütni" egész éjszakára? Úgy hogy reggelig aludjak? 2 szem elég?
2013. jún. 6. 19:13
 1/5 anonim válasza:

altatót vegyél be, ne Xanaxot. (mg-tól függetlenül)

esetleg ihatsz mellé nyugtató, lazító hatású teát.

2013. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te vagy az Gollam?
2013. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Te vagy az Gollam" XDXDXDXDDXXD

Majka Belehalok parodia - gyuru kura pempi:

Beveszek egy xanaxot oszt lefekszem XD

2013. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Xanax -ot folyamatosan kellene szedni mert úgy alakul ki a hatása. Több mint egy évig szedtem, de egy rémálom volt leállni róla.

Kollégám három szemet bevett egyszerre, de nem aludt hanem zombiszerű lett egy kicsit.

Én Xanax helyett Walbenosen -t szedek. Ez gyógynövény alapú, de két szemtől tudok aludni.

2013. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pl már 1 szemtől is kellemesen kialszom magam! És nem csak akkor használ ha már egy ideje szeded, ez hülyeség. Nyilván nem szabad rászokni, de ha kialvatlan vagy, az elég rossz. Szóval szerintem vegyél be egy szemet és alszol mint a bunda!
2013. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!