Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Algoflexel bevehetem egyszerre...

Algoflexel bevehetem egyszerre a xanaxot (fél szem 0.25ös)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Gondolom a xanaxot neked írta az orvos.
2012. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, még tavaly :P, mert szorongásos vagyok ... és most nagyon nehezen alszom, ezért gondoltam bevenni. De a kettő akkor nem gond?
2012. szept. 25. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, de azért ne csinálj belőle rendszert. Ne üres gyomorra vedd be őket.
2012. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül írtam a dolgot. A tavaly írt xanax már nem a te gyógyszered. Ha szorongásos vagy, akkor menj vissza az orvoshoz, és mond el neki. Akkor ugyanis ellenőrzötten szeded. Most meg nyakra-főre.
2012. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rászokni nem fogok :), ha eddig nem tettem, most sem. Nem vagyok híve ezeknek az erős dolgoknak, inkább homoepátiát használok. Csak mostanság mezesz előtt egykaran jönnek rám pánikrohamok, meg szörnyen rossz közézet, hanulat + aludni nem tudok nyugodtan, mert óránként felkelen, és félórákat fent vagyok. Be ma sem volt jobb a bogyesztől, de legalább reggelre megjött :), mostmár remélem jobb lesz.

Amúgy még a bogyókat a háziorvos írta fel, sok mindent nem is mondott róla, csak szedjem ha kell :P.

2012. szept. 26. 08:00
 6/12 anonim ***** válasza:
IGEN
2012. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Először is a xanaxra rá lehet szokni, másodszor a pszichiáternek van joga ilyen gyógyszert kiirni- nem pedig a háziorvosnak.


Ha megszokod a gyógyszeres elalvást akkor a büdös életben se fogsz tudni anélkül aludni sőt egyre nagyobb adagra lesz szükséged és erősebbre.


Próbáld meg önmagadat megnyugtatni és elaltatni ehhez két gyakorlat is van. Egyik a kezed sugárzása a másik a gondolat energiája. Tanuld meg használni.


Keresd meg ezt a két blogot mind kettőben van több öngyógyító technika leírva.

A-letezes-fantasztikuma-.blogger.hu


Ennél ha jól emlékszem a megvilágosodás másképp értelmezésénél kezdődik a gyógyítás technikája. a fejezet számban nem vagyok már biztos


Tervszeruen-nyitottan-egyszeruen-élni blog hu -- ennél a blognál itt találod,- 69 fejezet Gyógyulni a lelkünk segitségével

2012. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja,- ide nem írhatok pöttyintésre bejövő blog cimet ha igy kéred akkor a levelező oldalra beírhatom.
2012. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát ezt ond a háziorvosomnak. Ha hozzá bármilyen problémával elmegyek az eldő dolga az, hogy rávágja csak a szorongás és a stressz miatt van, vagy pedig épp csak azt nem mondja, hogybeképzelem magamnak.

Tavaly is szedtem xanaxot 4-5 napig, ameddig jobb nem lett a szorogás, utána simán azt mondtam, oké annyi elég, már jól vagyok amennyire kell, majd ha nagyonbb szükségem lesz rá szedem.

Van amikor segít az önnyugtatás, de van olyan pl most, hogy igazából bármire gondolok rossz érzéssel tölt el, zavar a fejem, gondolkozni is épp hogy csak tudok, olyan minta a dolgokat nem ismerném (ez nem tudom leírni). Ilyenkor nem könnyű az önnyugtatás :(. De majd csak vége lesz :).

Majd megnézem ezt a két blogot, hátha hátha :). Köszi!

2012. szept. 26. 10:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező ha a kisunokám meggyógyult ezektől a gyakorlatoktól pedig csak most 12 éves és akkor csak 10 volt, akkor Te az értelmes felnőtt is képes lehetsz rá.


A kis unokám nem csak szorongott, de félt is, rosszul aludt, nem győztem meséket mondani este mert nem aludt és pszichés betegségek egész sorát produkálta tünetekben hol ezt hol azt. Akkor jött a legkomolyabb tünete ami már a szív panaszok voltak és az EKG is mutatta. ORvostól orvosig jártunk hol ilyen hol olyan gyógyszert kapott.


Amikor a kardiológián feküdt akkor a lányomat oda ráncigáltam és köteleztem egy bazi nagy verést beígérve Neki,hogy mindennap ott akarom látni a kardiológián a kisfia mellett-- mert meggyőződésem volt hogy minden csak tünet-- valamiféle zsarolás-- hogy az anyját láthassa-- mivel jó ha félévben egyszer jött el a két gyerekéhez akiket 3 és 9 éves korukban ott felejtettek nálunk -


Szóval igy valóban mindennap bent volt a klinikán a gyereke mellett amikor pedig nem ment elmaradt-- mert akkor azt kértem hogy most;- ne gyere két napig! De a gyereknek se szóljon előre... akkor a gyerek ismét nagy anginás rohamokat produkált. Igy aztán kiderülhetett hogy valóban csak lélektani a tünet. --


A pszichiáter is beszélgetett vele majd gyógyszert kapott. Én elsősorban intenzív ápoló voltam de egyébként se szoktam orvos nélkül családtagot gyógyítgatni, mert az helytelen.


Szóval agyerek kapott gyógyszer a panaszok viszont előjöttek újból-- akkor kapott erősebbet amitől viszont megváltozott a természete itthon is és az iskolába nagyon agresszív lett zavarta az órát dobálózott és üvöltözött-- szóltak az iskolából amit kisebb mértékben de itthon is megtapasztaltam.


Akkor a gyógyszert eldobtam-- a hatása több mint egy hónap alatt ürült csak ki a szervezetéből!

Akkor amikor eldobtam a gyógyszereit leültettem magam elé és elkezdtem magyarázni, hogy most azzal a kicsi lélekkel fogjuk meggyógyítani őt ami ő benne van. Aminek a gyógyító hatását az én kezemen is érzékelheti és megmutattam neki miképp sugárzik a kezem, kicsit meg is csíptem --mert én nagyon erős vagyok-- Aztán megtanítottam a sajátját érzékelni a kicsi tenyerén.


Elmagyaráztam ha ráteszed a kezedet amikor fájni kezd a szived, akkor a fájdalom elfog múlni egy idő után csak dőlj hátra képzeld el a szívedet ahogy ott ugrál a mellkasodban és mond azt neki nyugodj meg. Természetesen 2-3 hónapon keresztül a táskájába tettem egy lap Mg B6 is hogy ha nagyon fáj egy szemet kapjon be. Az mindjárt elmulasztani segit-- ha nem is teljesen úgy van, de számára azt jelentette, a kis tudatának olyasmi mint a placebó gyakorlata de azért a szívnek is jó.


aztán megtanitottam a gondolat tenyerét használni-- elképzelni hogy a tenyerével benyúl a mellkasába és szeretettel megsimogatja a kis szivét, körbe körbe, aztán a valódi tenyerét ráteszi a mellkasára és ott felejti pár percig.


Eltelt három hónap és csak ritkán és csak kis fájdalmai voltak-- Bementünk a klinikára, és megkerestük a professzor asszonyt és a pszichiátert elmondtuk-- mivel javult az állapota. Nagyon örültek de csodálkoztak is.


Aztán megkérték a gyerekek mutassa meg, mesélje el mit szokott csinálni. A legnagyobb csodálkozásomra-- beült egy hindu törökülésbe a két kezét a lábára tette, becsukta a szemét és úgy magyarázta el-- mit szokott csinálni-- jót mosolyogtak az orvosok rajta.


Amikor eljöttünk, számon kértem Tőle; Őcsi mi a csudának pózoltál miért ültél be és tartottad a kezedet úgy amikor én erre nem tanítottalak, mire volt ez jó?


-- Hát izgultam is hogy elárulsz hogy nem igaz-- köszi hogy nem szóltál rám mami-- de tudod ahogy te tanítottad hogy lefekszem és minden amit csinálok abban semmi különleges nincsen. Egy filmben ezt láttam, és sokkal jobban mutat, mint a tied amiből semmi nem látszik, nem gondolod? De azért ne haragudj és újból bocsánatot kért egy puszi kíséretében. -- Azóta eltelt 2 év és minden panasza megszűnt. Igaz ma már ha ritkán jön is a lányom, Öcsi még el is húzódik tőle.....


mint ahogy a nagyobbik unokám tette a második év itt felejtése után. Ö nem betegedett meg, de nem is érdeklik a szülők az apjával összefutott nyáron s mint visszahallottam, csak annyit sziszegett felé; dögölj meg és otthagyta nem állt le vele beszélgetni. Az anyja ha jön és megy csak úgy oda vakkant szia. De még beszélgetni se lehet ezekről vele- most 18 éves fiú és magába zárt mindent hallgat róla és haraggal teli a lelke. Talán mostanában sikerül egy-egy rövid időre kiásni a múltat és elsimítani... nem könnyű.


Miért is írtam ezt le? Mert nagyon sok olyan ember él közöttünk mint Te is kérdező, hogy valamiért szorong-- ok nélkül nincs szorongás se pedig különböző idegi vagy testi tünetek. Ezt vagy ki kellene beszélned egy jó pszichiáterrel vagy ki kellene írnod valakinek cimezve levélben-- ez egyébként benne van mint tanács a blogban-- de az ilyen valakinek írt levelet soha nem szabad feladni majd csak másnap aztán amikor másnap van akkor a szemetes korárba kell küldeni. Ma szorongsz ma alvás zavar van holnap testi szervi tünet következik és több és nagyobb problémák amelyek ma tünetek de holnap már komoly betegséggé válhat!

2012. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!