Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel mit lehet kezdeni?...

Ezzel mit lehet kezdeni? Egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés

[link]

Már hónapok óta ilyen a kezem, hiába voltam 3 bőrgyógyásznál, mind azt mondta, hogy szerinte ekcéma, írtak fel rá több féle krémet, de egyik se használt. Volt esetleg valakinek ilyen bőrbetegsége? Hogy lehet megszabadulni tőle? Tiszta undorítónak érzem magam, szégyellem mutogatni a kezem, nagyon el vagyok keseredve :(



2013. jún. 7. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
talán a canesten jó az hámosít :S
2013. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam rá, de semmi változást nem okozott.
2013. jún. 7. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez ekcéma, nekem volt már többször is. Kenegesd azzal a kenőccsel amit kaptál. Nem tudom mit adtak rá? Csak gumikesztyűben mosogass és mossál. Mindég legyen hidraltált a kezed és vegyszerbe ne nyúlj. Egy idő után kikezelhető.
2013. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legutóbb Advantant kaptam, másfél hónapig használtam, de csak rosszabb lett tőle. Előtte valami F betűset használtam 2 hónapig, meg volt ilyen tégelyes, amit ott kevertek ki a gyógyszertárban, azt is pár hónapig, de egyik se használt semmit. Hidratáló krémtől is csak ráncosodik meg még jobban hámlik, próbáltam több félét a pár száz forintostól a nagy márkákig.
2013. jún. 9. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!