Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfázhatok, ha a 18 fokos...

Felfázhatok, ha a 18 fokos szobában mezítláb vagyok a padlószőnyegen? (a szőnyeg alatt beton van, rajtam pulóver, hosszúnadrág)

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 22:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
a szüleim ezzel riogattak, amióta élek. mindig is mezítláb szerettem lenni itthon. most vagyok 34 éves, és jelentem, élek és virulok :) ez nyilván hajlam kérdése is, de ha valaki szeret mezítláb lenni, szerintem hagyni kellene, én utáltam, hogy rám szóltak, és felnőtt koromra sem változtam meg, most is mezítláb vagyok éppen.
2013. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Felfázni nem a hidegtől fogsz, hanem a kórokozóktól. Persze a hideg gyengítheti az immunrendszert, de a talpad elég messze van a húgycsövedtől, úgyhogy nem kell aggódni. :)
2013. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
utolsó ez baromság! Én is így fáztam fel, fel voltam öltözve rendesen, viszont egy szál szandálban voltam, sajnos hűvösebb helyen és felfáztam mint a fene..:/
2013. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
előző vagyok, és még valami... pont hogy azt szokták mondani, hogy lábról fázik fel legjobban az ember. még hogy nem fázhat fel azért, mert messze van a talpa a húgycsőtől.... istenem:@
2013. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor ezt mond az urológusoknak, hogy baromság, mivel ők tanították nekem (meg amúgy a logika is ezt diktálja).
2013. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
nem arra mondtam h baromság, h baciktól fázol fel, mert az így is van! viszont az hogy lábról nem fázhatsz fel, az egy oltári hülyeség, akármit mondanak az okos urológusaid;)
2013. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Most ezzel saját magadnak mondtál ellent. Magyarázd már el, hogyan tudnál attól felfázni, hogy a lábfejed a hideg földön van?
2013. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

bmeg nem lehetsz ilyen buta...-.- miért mondana ellent egymásnak a két dolog?


"A már jelenlevő baktérium minden olyan hatásra, amely alhasi vérbőséget okoz, szaporodni kezd, így gyorsan kialakuló, kínos panaszok lépnek fel. A hideg hatás, forró fürdő, szex, hastánc, nagyon csípős fűszeres ételek (vizeletben kiválasztódva) fellobbanthatják a hólyaggyulladást"


de van egy konkrét sztori is amit vhol olvastam, és arról szólt h egy csajnak minden nyáron iszonyatos hólyaghurutja volt, és kiderült, hogy azért, mert fagyit árult, és mikor nem volt vevő, a fagyispultnak dőlve pihent. Bőven elég volt ahhoz h felfázzon!


"A szó szoros értelmében vett felfázást okozhat a láb felől történő felfázás, vagy a lehűlt test által okozott felfázás is."


Azok a bacik már sokszor alapból ott vannak, csak kell vmi hatás ami miatt elkezdenek szaporodni! Ha nincsenek ott, akkor odaviheted retkes wc papírral vagy törölközővel, de akármennyire is nem hiszed el, a hidegtől is begyulladhat a hólyag.

szerinted miért mondják h az "r" betűs hónapokban nem szabad a földre ülni? Hát nem azért, hogy a bacik ne másszanak be a bugyidba!


na most okoskodjál drága!

2013. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
még az előző kommentemhez, hogy nem tudom, miért gondolod, hogy csak egyféleképpen lehet felfázni -.-
2013. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!